Документы5/18-541 - Про регіональну комплексну програму „Молодь. Сім’я. Діти.”...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про регіональну комплексну програму „Молодь. Сім’я. Діти.”

26 сентября 2008 года

Відповідно до законів України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, „Про Загальнодержавну програму підтримки молоді на 2004 -2008 роки”, „Про молодіжні та дитячі громадські організації”, „Про охорону дитинства”, „Про забезпечення організаційно-правових умов, соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, „Про соціальну роботу з дітьми та молоддю”, „Про попередження насильства в сім'ї”, ”Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків”, з метою забезпечення стабільних і якісних умов для життя і соціального становлення молоді, сімей, дітей в регіоні, а також оптимізації галузевих обласних програм і відповідних видатків бюджету, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити регіональну комплексну програму „Молодь. Сім'я. Діти.” на 2008 – 2012 роки (далі – Програма) (додається).

2. Облдержадміністрації щорічно при складанні проекту обласного бюджету передбачати кошти на реалізацію заходів Програми в межах загальних асигнувань, визначених на відповідний бюджетний період.

3. Рекомендувати міським і районним радам:

3.1. Розробити і затвердити відповідні програми в містах і районах.

3.2. Щорічно передбачати кошти на реалізацію відповідних програм за рахунок місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

4. Рішення обласної ради від 22.03.02 №3/25-616 „Про Програму розвитку молодіжного житлового кредитування в Донецькій області до 2010 року”, від 07.04.2005 №4/27-624 „Про обласну програму „Відпочинок та оздоровлення дітей на період до 2008 року” вважати такими, що втратили чинність.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Бубка) та з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Нудьга).

5-й созыв

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы