Документы5/14-428 - Про реорганізацію комунального підприємства „Святогірське багатог...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про реорганізацію комунального підприємства „Святогірське багатогалузеве об’єднання комунального господарства”

25 января 2008 года

З метою забезпечення якісними житлово-комунальними послугами населення м. Святогірська, зниження витрат на виробництво комунальних послуг, приймаючи до уваги тяжкий матеріально-технічний та фінансовий стан комунального підприємства „Святогірське багатогалузеве об’єднання комунального господарства”, враховуючи рішення трудового колективу підприємства від 05.12.2007 року, керуючись ст. ст. 104–107 Цивільного кодексу України, ст. 59 Господарського кодексу України, ст. ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити діяльність комунального підприємства „Святогірське багатогалузеве об’єднання комунального господарства” (84130, м. Святогірськ, вул. Островського, 9), шляхом приєднання до обласного комунального підприємства „Донецьктеплокомуненерго”.

Після приєднання до обласного комунального підприємства „Донецьктеплокомуненерго” переходять усі майнові права та обов’язки комунального підприємства „Святогірське багатогалузеве об’єднання комунального господарства”.

 

2. Облдержадміністрації вжити заходів з припинення діяльності комунального підприємства „Святогірське багатогалузеве об’єднання комунального господарства” шляхом приєднання до обласного комунального підприємства „Донецьктеплокомуненерго” у встановленому діючим законодавством порядку в строк до 01.04.2008.

 

3. Генеральному директору обласного комунального підприємства „Донецьктеплокомуненерго” Воротинцеву В.А. та начальнику комунального підприємства „Святогірське багатогалузеве об’єднання комунального господарства” Бондареву С.П. підготувати матеріали, необхідні для отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію комунального підприємства „Святогірське багатогалузеве об’єднання комунального господарства” та обласного комунального підприємства „Донецьктеплокомуненерго”.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань архітектури, будівництва і реформування житлово-комунального господарства (Деркач) та з питань інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв'язків, комунальної власності та приватизації (Ткаченко).

5-й созыв

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы