Документы5/11-322 - Про реорганізацію комунального підприємства “Донецькоблводоканал”...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про реорганізацію комунального підприємства “Донецькоблводоканал”

14 сентября 2007 года

З метою вирішення соціальних проблем області в частині забезпечення потреби в послугах централізованого водопостачання, формування єдиної тарифної політики в сфері централізованого водопостачання і водовідведення, а також стабільного функціонування єдиного технологічного комплексу водопостачання Донецької області, на виконання Програми реформування і розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Донецької області на 2005-2009 роки і період  до 2015 року, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2004 р. №1731, керуючись ст. ст. 104-107 Цивільного Кодексу України, ст. 59 Господарського Кодексу України, ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

 

            ВИРІШИЛА:

 

 

1. Припинити діяльність комунального підприємства «Донецькоблводоканал» (м. Донецьк, вул. Університетська, 13) шляхом приєднання до комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу».

     Після приєднання до комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» переходять усі майнові права та обов’язки комунального підприємства «Донецькоблводоканал».

2. Створити комісію з питань припинення діяльності комунального підприємства «Донецькоблводоканал» шляхом приєднання до комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» (далі – Комісія), у складі відповідно з додатком.

3. Комісії здійснити заходи щодо припинення діяльності комунального підприємства «Донецькоблводоканал» та закриття його структурних підрозділів у встановленому діючим законодавством порядку в строк до 1 січня 2008 року.   

 4. Генеральному директору комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» (Аліпов О.М.) та генеральному директору комунального підприємства «Донецькоблводоканал» (Маслак В.М.) підготувати матеріали, необхідні для отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію комунального підприємства «Донецькоблводоканал» та  комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу».

5.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань архітектури, будівництва і реформування житлово-комунального господарства (Деркач).


5-й созыв

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы