Пресс-центрНовостиПрацівники виконавчого апарату Донецької обла...
Новости

17.06.2024, 08:40

УВАГА!

Другие новости

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

Працівники виконавчого апарату Донецької обласної ради провели онлайн-нараду з представниками Великоновосілківської селищної ради

17 февраля 2022 года, 15:25

17 лютого відбулася робоча онлайн-нарада працівників виконавчого апарату обласної ради з представниками Великоновосілківської селищної ради.

В заході взяли участь: керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Марина Гончарова, в.о. начальника управління організаційного забезпечення діяльності ради та її органів Юрій Кукла, консультант управління організаційного забезпечення діяльності ради та її органів Ольга Северіна, секретар Великоновосілківської селищної ради Олексій Хромій, керуючий справами виконкому Марія Челах, начальник відділу з питань юридичного забезпечення та управління персоналом Віталій Красьоха, головний спеціаліст з кадрової роботи відділу з питань юридичного забезпечення та управління персоналом Олеся Давидова.

1.jpg

Під час наради Марина Гончарова проінформувала про вимоги законодавства про службу в органах місцевого самоврядування щодо проведення атестації та щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них завдань та обов’язків, зокрема було розглянуто питання – чи підлягають атестації перший заступник селищного голови, керуючий справами виконавчого апарату, старости.

Також було обговорено оприлюднення інформації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Особливу увагу приділено різним видам інформації, яка підлягає оприлюдненню, та строкам її оприлюднення з урахуванням вимог Бюджетного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про житлово-комунальні послуги», та постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України від 29.09.2016 № 10 «Про практику застосування адміністративними судами законодавства про доступ до публічної інформації».

2.jpg

Надані рекомендації щодо оприлюднення на сайті Великоновосілківської селищної ради інформації згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

 

Пресслужба