Пресс-центрНовостиПрацівники виконавчого апарату обласної ради ...
Новости

22.02.2022, 16:00

Депутат Донецької обласної ради Василь Щербань провів "пряму телефонну лінію" з виборцями

Другие новости

21.02.2022, 09:20

Парламент відновив індексацію пенсій, призначених посадовим особам місцевого самоврядування

19.02.2022, 09:30

День Державного Герба України

18.02.2022, 12:35

Місцеві ради на пленарних засіданнях сесій розглянули програми місцевого розвитку та актуальні питання життєдіяльності громад

17.02.2022, 15:25

Працівники виконавчого апарату Донецької обласної ради провели онлайн-нараду з представниками Великоновосілківської селищної ради

Працівники виконавчого апарату обласної ради провели онлайн-нараду з Нікольською селищною радою

10 февраля 2022 года, 16:30

10 лютого відбулася робоча онлайн-нарада працівників виконавчого апарату обласної ради з представниками Нікольської селищної ради.

В заході взяли участь: керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Марина Гончарова, в.о. начальника управління організаційного забезпечення діяльності ради та її органів Юрій Кукла, керуючий справами виконкому Ірина Плавська, головний спеціаліст юридичного відділу Вячеслав Красінський, провідний спеціаліст оргвідділу Лариса Павловська.

1.jpg

Під час наради Марина Гончарова проінформувала про основні вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації» і практичні нюанси його застосування органами місцевого самоврядування. Учасники розглянули питання: хто може бути запитувачем інформації; обов’язки органів місцевого самоврядування, як розпорядників публічної інформації; шляхи забезпечення доступу до публічної інформації.

Особливу увагу було приділено різним видам інформації, яка підлягає оприлюдненню, та строкам її оприлюднення з урахуванням вимог Бюджетного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» та постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України від 29.09.2016 № 10 «Про практику застосування адміністративними судами законодавства про доступ до публічної інформації.

2.jpg

Також під час заходу обговорили необхідність підготовки розпорядження селищного голови щодо забезпечення прозорості і відкритості діяльності селищної ради та реалізації права громадян на доступ до публічної інформації.

Пресслужба