Пресс-центрНовостиОголошено грантовий конкурс мініпроектів в ра...
Новости

17.06.2024, 08:40

УВАГА!

Другие новости

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

Оголошено грантовий конкурс мініпроектів в рамках ініціативи «Добрі сусіди – одна країна»

11 января 2022 года, 15:25

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» в рамках ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» за фінансування USAID DG‑East оголосила грантовий конкурс мініпроектів.

Метою проведення конкурсу є сприяння підвищення громадянської свідомості та активності в Луганській та Донецькій областях, формування у жителів відчуття співпричетності до креативних перетворень з підвищення якості та комфорту міського простору, виявлення ініціатив, спрямованих на естетичне оформлення, благоустрій та моделювання сучасного урбаністичного артпростору у 14 цільових містах ініціативи.

Географія конкурсу: Костянтинівка, Краматорськ, Торецьк, Покровськ, Слов’янськ, Маріуполь, Бахмут (Донецька область); Станиця Луганська, Старобільськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Сватове, Рубіжне і Попасна (Луганська область).

Конкурсантами можуть бути ОСББ і асоціації ОСББ, а також громадські та благодійні організації за умови відповідності критеріям відбору.

Партнерами Конкурсанта (організації та установи, які братимуть участь в реалізації мініпроекту або його співфінансуванні), можуть бути:

  • органи державної влади та місцевого самоврядування;
  • комунальні установи та підприємства;
  • комерційні організації та фізичні особи – підприємці.

Вимоги до мініпроектів, приклади можливих ініціатив, правила подання заявок, шаблон заявки і супровідного листа, часові межі етапів конкурсу, критерії оцінювання та інша необхідна заявнику інформація наведені у Положенні про конкурс.

Грантова підтримка надається організатором у грошовій формі та може становити до 100 тис.грн.

Кінцевий термін подання пропозицій: 20 квітня 2022 року.

Організатор конкурсу залишає за собою право завершити прийом заявок до оголошеної дати закінчення конкурсу у разі, якщо передбачені фінансові ресурси на проведення цього конкурсу будуть вичерпані на затверджені конкурсною комісією заявки на попередніх етапах конкурсу.

Прес-служба