Пресс-центрНовости4 громади Донецької області стали фіналістами...
Новости

17.06.2024, 08:40

УВАГА!

Другие новости

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

4 громади Донецької області стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2021 році

22 декабря 2021 года, 09:15

21 грудня відбулося офіційне нагородження фіналістів Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2021 році.

Цього року органами місцевого самоврядування з різних регіонів України на конкурс було подано 112 заявок.

Від Донецької області в конкурсі взяли участь 11 громад, які представили 16 практик: Бахмутська (1), Дружківська (1), Лиманська (2), Краматорська (3), Костянтинівська (1), Маріупольська (3), Новогродівська (1), Соледарська (1), Селидівська (1) міські, Удачненська селищна (1) та Іллінівська сільська (1).

Кращими були визнані 28 практик органів місцевого самоврядування. Донецька область у цьому році отримала найбільшу кількість нагород – 6. Одеська область – 5, Дніпропетровська та Харківська області отримали по 4 нагороди, Львівська – 3, Луганська – 2, Житомирська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька – по одній.

Маріупольську міську раду відзначено трьома нагородами:

  • дипломом І ступеня за темою «Організація системи надання медичних послуг на місцевому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я» у номінації «міські ради» (від 50 тисяч до 500 тисяч населення) за практику «Попередження розвитку інфекційних захворювань та підвищення якості медичних послуг шляхом створення «Дитячого регіонального інфекційного центру на базі міської лікарні № 4 ім. І.К. Мацука»;
  • дипломом ІІ ступеня за темою «Реалізація проектів стратегічного розвитку» у номінації «міські ради» (від 50 тисяч до 500 тисяч населення) за практику «Створення умов для розвитку і професійного росту молоді міста та впровадження інноваційних рішень за допомогою створення Центру розвитку стартапів «1991 Mariupol»;
  • спеціальною відзнакою за темою «Згуртованість громади» у номінації «міські ради» (від 50 тисяч до 500 тисяч населення) за практику «Формування стійкої інфраструктури, а також популяризація та забезпечення зростання підтримки мікро, малого та середнього бізнесу в місті Маріуполь шляхом створення міського Центру підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу».

Бахмутська міська рада нагороджена дипломом ІІ ступеня за темою «Організація системи надання медичних послуг на місцевому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я» у номінації «міські ради» (від 50 тисяч до 500 тисяч населення) за практику «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута» в селищі Опитне».

Дружківська міська рада отримала спеціальну відзнаку за темою «Організація системи надання медичних послуг на місцевому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я» у номінації «міські ради» (від 50 тисяч до 500 тисяч населення) за практику «ЗДОРОВА ГРОМАДА».

Дипломом І ступеня за темою «Організація системи надання медичних послуг на місцевому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я» у номінації «міські ради» (до 50 тисяч населення) нагороджено Селидівську міську раду за практику «Впровадження сучасних первинних медичних послуг на території Селидівської міської територіальної громади». Практика Селидівської міської ради вперше вийшла у фінал конкурсу.

Вітаємо переможців!

Прес-служба