Пресс-центрНовостиМісцеві ради розглянули на сесіях низку питан...
Новости

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

Другие новости

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

Місцеві ради розглянули на сесіях низку питань економічної і соціальної спрямованості. Прийнято нагальні рішення

12 ноября 2021 года, 15:40

На цьому тижні відбулися сесії Костянтинівської, Мирноградської, Миколаївської міських та Бахмутської районної рад.

.jpg

08 листопада відбулося пленарне засідання позачергової 18 сесії Костянтинівської міської ради, яке провів міський голова Олег Азаров.

На засіданні розглянули 3 питання.

Депутати внесли зміни до:

  • бюджету Костянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік;
  • Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Костянтинівської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021 – 2023 роки.

Також на засіданні підтримали рішення про прийняття у комунальну власність Костянтинівської міської територіальної громади проектно-кошторисної документації «Монтаж (реконструкція) системи постачання медичних газів, з встановленням кисневої станції для зберігання і газифікації кисню та підключення кисню до ліжок будівлі дитячої лікарні та дитячого відділення Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради».

У зв’язку із зупинкою комерційних відвантажень рідкого медичного кисню з Українських підприємств-виробників, таких як ПрАТ «Азот», ПАТ «Запоріжсталь», АТ «Одеський припортовий завод», зупинкою найбільшого виробника медичного кисню ДП «Мессер Україна», постачальники не мають можливості забезпечувати медичні заклади киснем для кисневої терапії пацієнтів хворих на COVID-19. Прийняте рішення надасть можливість обладнати лікарні кисневою станцією та забезпечити киснем реанімаційних пацієнтів.

 .jpg

10 листопада відбулося пленарне засідання 17 сесії Мирноградської міської ради, яке провів міський голова Олександр Брикалов.

На засіданні розглянули 26 питань.

Депутати внесли зміни до:

- Програми економічного та соціального розвитку Мирноградської міської територіальної громади на 2021 рік;

- Програми додаткових заходів щодо соціального захисту населення на 2021 – 2023 роки в Мирноградській міський територіальній громаді;

- Програми розвитку та безпеки дорожнього руху Мирноградської міської територіальної громади  на період 2021-2025 років;

- Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою Мирноградської міської територіальної громади на 2021-2022 роки;

- Комплексної програми «Охорона здоров’я населення Мирноградської міської територіальної громади» на 2020-2022 роки;

- міського бюджету на 2021 рік;

- Порядку надання допомог, компенсацій та інших соціальних гарантій щодо соціального захисту населення в Мирноградській міській територіальній громаді.

Також депутати підтримали проект рішення стосовно створення комунального закладу «Малий груповий будинок» Мирноградської міської ради; затвердили Положення про міський конкурс професійної майстерності педагогічних працівників системи освіти «Кращий педагог року Мирноградської міської територіальної громади - 2021»; розглянули питання архітектури, містобудування та земельних відносин.

  2.jpg

11 листопада відбулося пленарне засідання 10 сесії Бахмутської районної ради, яке провела голова районної ради Світлана Кіщенко.

На засіданні було розглянуто 19 питань порядку денного.

Депутати затвердили: нову Програму забезпечення заходів територіальної оборони Бахмутського району на 2021-2025 роки; звіти про виконання за 9 місяців 2021 року Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району та виконання районного бюджету на 2021 рік.

На засіданні внесли зміни до:

- Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2021 рік;

- районного бюджету на 2021 рік;

- рішення районної ради «Про відзнаки Бахмутської районної ради Донецької області».

Також депутати заслухали звіти п’яти постійних комісій районної ради за підсумками їх діяльності у 2020 - 2021 роках та розглянули інші питання.

  1.jpg 2.jpg

12 листопада відбулося пленарне засідання 14 сесії Миколаївської міської ради, яке провів міський голова Олександр Гадяцький.

На засіданні було розглянуто 81 питань порядку денного.

Депутати заслухали хід виконання та внесли зміни до програми «Охорона навколишнього природного середовища» Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік; прийняли рішення щодо затвердження Програми використання бюджетних коштів на придбання подарунків до Дня Святого Миколая, новорічних свят для дітей Миколаївської міської територіальної громади на 2021-2025 роки; внесли зміни до бюджету міської територіальної громади на 2021 рік та до структури Миколаївської міської ради та її виконавчих органів.

Також депутати затвердили план роботи Миколаївської міської ради на I півріччя 2022 року; прийняли рішення про упорядкування старостинських округів; про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, видачі довідок та ведення погосподарського обліку на старосту; затвердили Положення про старосту та розглянули низку земельних і комунальних питань.

1311 1.jpg

Прес-служба