Пресс-центрНовости22 жовтня виконавчим апаратом обласної ради п...
Новости

22.02.2022, 16:00

Депутат Донецької обласної ради Василь Щербань провів "пряму телефонну лінію" з виборцями

Другие новости

21.02.2022, 09:20

Парламент відновив індексацію пенсій, призначених посадовим особам місцевого самоврядування

19.02.2022, 09:30

День Державного Герба України

18.02.2022, 12:35

Місцеві ради на пленарних засіданнях сесій розглянули програми місцевого розвитку та актуальні питання життєдіяльності громад

17.02.2022, 15:25

Працівники виконавчого апарату Донецької обласної ради провели онлайн-нараду з представниками Великоновосілківської селищної ради

22 жовтня виконавчим апаратом обласної ради проведено онлайн-нараду з представниками Криворізької сільської ради

22 октября 2021 года, 16:15

22 жовтня виконавчим апаратом обласної ради проведено онлайн-нараду з представниками Криворізької сільської ради.

В заході взяли участь: керуючий справами виконавчого апарату Марина Гончарова, в.о. начальника управління організаційного забезпечення ради та її органів Юрій Кукла та консультант управління Ольга Северіна; від Криворізької сільської ради - секретар сільської ради Ірина Козлова, керуючий справами сільської ради Людмила Лашина.

2210 скайп 1.jpg

На заході обговорювались питання щодо організації роботи старости у зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост» від 17.07.2021 № 1638-IV.  

Про зміни щодо порядку затвердження на посаду старости за результатами громадського обговорення, звільнення з посади старости, про порядок звітування старости перед радою та жителями старостинського округу проінформувала Марина Гончарова. Було озвучено пропозиції щодо внесення змін до Положення про старосту, затвердженого рішенням Криворізької сільської ради.

Юрій Кукла надав пропозиції і зауваження до Регламенту сільської ради. Зокрема, щодо редагування норм правового статусу старости, доповнення розділів стосовно форм роботи депутатів, прийняття рішень ради в умовах конфлікту інтересів, а також обов’язкового оприлюднення результатів поіменного голосування депутатів на сесіях ради. Також обговорювалось доповнення Регламенту новим розділом про особливості організації та проведення сесій і засідань постійних комісій ради в умовах надзвичайних ситуацій або надзвичайного стану.

Прес-служба