Пресс-центрНовостиПротягом тижня депутати місцевих рад області ...
Новости

04.07.2024, 18:50

4 липня 2024 року на онлайн-платформі ZOOM відбулася робоча нарада з керівництвом УАРОР

Другие новости

28.06.2024, 09:35

Система NADS для цілей реалізації регіональної політики ЄС

28.06.2024, 09:30

Можливості міжрегіонального співробітництва за Програмою ЄС «Interreg Europe»

28.06.2024, 09:25

Що до робочої групи УАРОР з питань напрацювання пропозицій щодо повноважень районних рад.

17.06.2024, 08:40

УВАГА!

Протягом тижня депутати місцевих рад області вирішували нагальні питання життєдіяльності громад

30 сентября 2021 года, 14:50

28 вересня відбулося пленарне засідання 6 сесії Краматорської районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Моховик.

На засіданні було розглянуто 15 питань порядку денного.

 1.jpg

Депутати затвердили Програму соціального і економічного розвитку Краматорського району на 2021 рік та внесли зміни до Програми інформатизації, інформаційного забезпечення, зміцнення та утримання матеріально-технічної бази структурних підрозділів Краматорської районної державної адміністрації на 2021 рік.

На засіданні розглянули ряд фінансових питань, серед яких затвердили звіт про виконання районного бюджету за 1 півріччя 2021 року, внесли зміни до районного бюджету на 2021 рік та розглянули прогнозні показники районного бюджету на 2022-2024 роки.

Також депутати розглянули комунальні та інші питання.

  2.jpg

29 вересня провели сесії Краматорська і Маріупольська міські ради.  

  гор 1.jpg

Пленарне засідання 16 сесії Краматорської міської ради провів міський голова Олександр Гончаренко.

На засіданні розглянуто 85 питань порядку денного.

Депутати внесли зміни до трьох програм:

- Програми економічного і соціального розвитку Краматорської міської територіальної громади на 2021 рік;

- Програми благоустрою міста Краматорська на 2020-2024 роки;

- Програми будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів інфраструктури м. Краматорська на 2021 – 2025 роки.

На пленарному засіданні затвердили Комплексну програму енергоефективності бюджетної, комунальної та житлової сфер Краматорської територіальної громади на 2021-2023 роки та Концепцію запровадження системи енергетичного  менеджменту в Краматорській територіальній громаді та Положення енергетичного менеджменту та енергетичного моніторингу Краматорської територіальної громади.

Депутати прийняли звернення до керівництва країни щодо недопущення перекладання відповідальності за підвищення комунальних тарифів на органи місцевого самоврядування.

Серед інших питань на засіданні прийняли рішення про придбання квартир у комунальну власність Краматорської територіальної громади за кошти державного та міського бюджетів на умовах співфінансування для забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб, затвердили порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Краматорської міської ради у сфері житлово-комунального господарства, надали матеріальну допомогу мешканцям міста, розглянули майнові, земельні та інші питання.

 гор 2.jpg

Пленарне засідання 10 сесії Маріупольської міської ради провів міський голова Вадим Бойченко.

Розглянуто 156 питань порядку денного.

Під час пленарного засідання депутати підтримали звернення до Міністерства інфраструктури України про необхідність налагодження якісного залізничного перевезення для жителів міста.

 Заслухали звіт начальника Маріупольського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області про роботу поліції за 6 місяців 2021 року.

На пленарному засіданні депутати затвердили рішення з основних питань:

- Про Програму економічного і соціального розвитку Маріупольської міської територіальної громади на 2021 рік у новій редакції;

- Про внесення змін та доповнень до бюджету Маріупольської міської територіальної громади на 2021 рік;

- Про затвердження положення про Бюджет громадської участі Маріупольської міської територіальної громади;

- Про порядок використання коштів бюджету Маріупольської територіальної громади, передбачених на надання фінансової підтримки для реалізації проектів в рамках конкурсу «Бізнес-бренд Маріуполя»;

- Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Комунальник» на 2018 - 2026 роки.

Депутатами були підтримані рішення з соціальних питань:

- Про затвердження міської цільової програми «Житло для лікаря» на 2022-2026 роки;

- Про призначення стипендії міської ради для обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти та студентів вищих навчальних закладів міста Маріуполя;

- Про надання матеріальної допомоги мешканцям Маріупольської міської територіальної громади на лікування та вирішення складних життєвих обставин.

Також депутати розглянули та прийняли рішення, які належать до сфери земельних відносин: видача дозволів на розробку технічної документації із землеустрою, надання в оренду земельних ділянок, тощо.

  гор 1.jpg

30 вересня відбулося пленарне засідання 17 сесії Мангушської селищної ради, яке провів селищний голова Володимир Караберов.

В ході засідання були прийняті рішення з 57 питань.

Депутати внесли зміни до бюджету Мангушської селищної територіальної громади на 2021 рік та  затвердили перелік проектів переможців, які пропонуються до фінансування за рахунок коштів Громадського бюджету.

На засіданні прийняли три нові програми:

  • Програму надання медичних послуг КНП «Мангушська ЦРЛ» населенню Мангушської селищної територіальної громади понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування у 2021 році;
  • Програму забезпечення розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Мангушської селищної ради на 2021 -2023 роки;
  • Програму розвитку сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на території Мангушської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Також депутати  затвердили рішення з основних питань, зокрема про:

- утворення старостинських округів Мангушської селищної ради та Положення про старосту Мангушської селищної ради;

- положення про громадське обговорення кандидатур старост;

- офіційну символіки Мангушської селищної територіальної громади;

- план роботи селищної ради на ІV квартал 2021 року;

- виплату одноразової цільової грошової допомоги;

- Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Мангушської громади на 2021 рік у новій редакції;

- вступ до Всеукраїнської асоціації громад.

Серед інших питань на засіданні заслухали підсумки підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери на території Мангушської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років та звіт начальника Мангушського відділення поліції № 4 Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області за 8 місяців 2021 року та прийняли низку рішень з земельних питань.

Прес-служба