Пресс-центрНовостиМега-Йорти: Маріупольський фестиваль об'єднав...
Новости

21.10.2021, 14:10

Працівники виконавчого апарату обласної ради та районних рад області беруть участь в удосконаленні законодавства щодо комунальної власності

Другие новости

21.10.2021, 11:05

70% територіальних громад створили Центри надання адмінпослуг, - дані моніторингу Мінрегіону

20.10.2021, 16:30

Місцеві ради в ході сесій розглянули питання економічного та соціального розвитку територіальних громад

19.10.2021, 10:10

Підведено перші підсумки Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування–2021»

18.10.2021, 09:35

20 жовтня - обговорення «Окремі аспекти управління комунальним майном: потенційні законодавчі зміни, обговорення проблемних питань»

Мега-Йорти: Маріупольський фестиваль об'єднав греків з усієї України

27 сентября 2021 года, 12:45

Велике свято грецької культури пройшло у Маріуполі на День міста. «Мега-Йорти» об’єднав греків не тільки сусідніх громад, а й всієї України. Вони продемонстрували свої традиції, звичаї та подарували творчі номери. Це було яскраво та неперевершено водночас. Діти танцювали «сиртакі», а люди похилого віку співали грецькі пісні.  Участь у параді взяли 90 територіальних громад. Кожна з них показала красу, силу та різноманіття грецької культури.

1.jpg

Основною локацією фестивалю став оновлений парк імені Гурова. Саме тут розвернувся масштабний театралізований парад. Парк прикрасили прапорами України, Греції та тематичними фотозонами.

2.jpg

"Мега-Йорти" відзначили концертом, присвяченим традиціям грецької культури. Ярмарками, де можна було більше дізнатися про звичаї греків Приазов'я. Також пройшли змагання з боротьби куреш - вона є невід'ємною частиною всіх свят та весіль греків Приазов'я.

3.jpg

Фестиваль пройшов з ініціативи Федерації грецьких товариств України за підтримки Маріупольської міської ради. Він показав колорит, красу та багатство грецьких громад Приазов'я. Жителі більше дізналися про історію заснування міста та про людей, які допомагали його розвивати. Познайомилися з культурним різноманіттям грецького народу. Кожна громада виходила в своїх національних костюмах. Вони дарували творчі номери і показували силу грецької культури. У параді взяли участь і громади з інших міст України. Серед них - Київ, Одеса, Дніпро, Харків.

За матеріалами сайту Маріупольської міської ради


Прес-служба