Пресс-центрНовостиПройшла презентація міні-проектів в рамках пр...
Новости

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

Другие новости

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

Пройшла презентація міні-проектів в рамках проекту «Розбудова мостів між жінками-підприємцями та місцевими органами влади в регіоні Азовського моря»

28 июля 2021 года, 16:30

28 липня відбулася конференція, організована в рамках проекту «Розбудова мостів між жінками-підприємницями та місцевими органами влади в регіоні Азовського моря», який реалізується ГО «Агенти змін!» та є локальною субсидією в рамках проекту «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в регіоні Азовського моря», який виконує Німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

В заходах взяли участь представники проекту «Сприяння економічний участі вразливих груп, включаючи внутрішньо переміщених осіб, в регіоні Азовського моря», Німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, голова громадської організації «Агенти змін» Вадим Барський, директорка Concordia Ltsing Wrockaw Ева Кауч, національна наставниця з питань політики та механізмів гендерної рівності Юлія Гончар.

Від Донецької обласної ради в конференції взяла участь в.о. заступника начальника управління  організаційного забезпечення діяльності ради та її органів Ольга Северіна.

На заході були представлені міні-проекти, реалізовані робочими групами у складі жінок-підприємниць та представників місцевого самоврядування в регіоні Азовського моря:

м. Маріуполь - проект «Бізнес SMM для підлітків»

смт. Кирилівка – проект « Етногастрокарта Приазов’я»

м. Бердянськ – проект «Феї Амазонки»

м. Приморськ – проект «Формування привабливого іміджу приморської громади»

смт. Мангуш – проект «Приазов’я для туристів»

Всі проекти являють собою туристичний магніт та покликані сприяти розвитку громад Приазов’я.

 

Прес-служба