Пресс-центрНовостиРайонні ради області активно співпрацюють з У...
Новости

17.06.2024, 08:40

УВАГА!

Другие новости

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

Районні ради області активно співпрацюють з УАРОР

13 мая 2021 года, 16:20

Представники районних рад області взяли участь у черговій всеукраїнській робочій онлайн-нараді з актуальних питань діяльності районних рад. 12 травня її провела Українська асоціація районних та обласних рад (УАРОР).

На заході було повідомлено про результати участі Президента УАРОР Сергія Чернова у засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування  при Голові Верховної Ради України 11 травня поточного року.

Також обговорювалася діяльність УАРОР щодо відстоювання інтересів органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня та пов’язаний з цим нормотворчий процес. Було підтримано звернення Української асоціації районних та обласних рад до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України стосовно проблем діяльності районних та обласних рад, їх вирішення, а також перспектив децентралізації.

Районні ради обговорювали проекти Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо розподілу повноважень органів місцевого самоврядування у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо децентралізації та розмежування повноважень у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою», підготовлені Міністерством розвитку громад та територій України.

Пропозиції до законопроектів, надані районними радами області, узагальнені виконавчим апаратом обласної ради і направлені до УАРОР.

Зокрема наголошено, що для стабілізації діяльності районних рад прийняття вищевказаних законопроектів необхідно здійснювати в пакеті (одночасно) зі змінами до Бюджетного кодексу України щодо визначення складу доходів районних бюджетів та видатків, які здійснюються з районних бюджетів.

 

Прес-служба