Пресс-центрНовостиПротягом тижня місцеві ради VIII скликання пр...
Новости

09.04.2021, 15:30

Обрано нового голову Волноваської районної ради. Ним став Сергій Демченко

Другие новости

08.04.2021, 10:45

УАРОР звернулася до Керівника Офісу Президента з пропозиціями щодо врегулювання проблемних питань райрад та подальшого розвитку децентралізації

07.04.2021, 16:40

Рішенням Покровської районної ради територія району в межах виборчих округів закріплена за депутатами районної ради

07.04.2021, 09:40

Конкурс малих грантів від Словацької Республіки

06.04.2021, 11:35

1 квітня стартувала Програма медичних гарантій на 2021 рік

Протягом тижня місцеві ради VIII скликання провели позачергові сесії

04 марта 2021 года, 14:55

IMG_4094.jpg

2 березня відбулося пленарне засідання позачергової 6 сесії Дружківської міської ради, яке провів міський голова Володимир Григоренко.

Розглянуто 35 питань порядку денного.

Депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку Дружківської територіальної громади на 2021 рік, звіт про виконання місцевого бюджету на 2020 рік та затвердили 6 передавальних актів з реорганізації селищних і сільських рад, які увійшли до складу Дружківської міської територіальної громади.

Також депутати внесли зміни до бюджету міської територіальної громади на 2021 рік, надали пільги особам з інвалідністю по зору І та ІІ груп та дітям з інвалідністю по зору до 18 років, створили робочу групу з питань визначення доцільності прийняття земельних ділянок державної власності до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади, затвердили Положення про робочу групу, розглянули земельні та інші питання.

 IMG_4090.jpg

 3 березня відбулося пленарне засідання позачергової 6 сесії Курахівської міської ради, яке провів міський голова Роман Падун.

Розглянуто 13 питань порядку денного.

Депутати внесли зміни до бюджету Курахівської міської територіальної громади та до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Курахівської міської територіальної громади на 2021 рік, до Положення про Службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради та Положення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Курахівської міської ради». Про внесення змін до складу Комісії по розгляду матеріалів з питання надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого

На засіданні  затвердили  план роботи міської   ради   на перше півріччя 2021 року, Положення про уповноважену особу, відповідальну за організацію та проведення процедур спрощених закупівель, а також прийняли низку питань комунальної власності.

 

 4 березня відбулося пленарне засідання позачергової 8 сесії Мангушської селищної ради, яке провів селищний голова Володимир Караберов.

На розгляд порядку денного було внесено 26 питань.

Депутати заслухали та прийняли до відома інформацію голови селищної територіальної виборчої комісії Олени Шевченко про реєстрацію депутата Мангушської селищної ради обраного на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Депутати прийняли рішення щодо:

- внесення змін до бюджету Мангушської селищної ради на 2021 рік;

- затвердження звіту про виконання бюджетів сільських та селищних рад за 2020 рік;

- обрання голови постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту;

- затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Мангушської селищної ради та опису посвідчення;

- виплати одноразової матеріальної допомоги мешканцям Мангушської громади;

- погодження створення (оголошення) ботанічного заказника місцевого значення «Балка Панасова Нижня».

Також на пленарному засіданні депутати розглянули земельні, комунальні та інші питання.

Прес-служба