Пресс-центрНовостиОголошено конкурс проектів із поліпшення соці...
Новости

26.02.2021, 13:00

Соціально-економічне становище Донецької області у січні 2021 року

Другие новости

26.02.2021, 10:40

24-25 лютого місцеві ради VIII скликання провели чергові сесії

25.02.2021, 14:45

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосив додатковий відбір територіальних громад на залучення до проекту «СПІЛЬНО»

25.02.2021, 09:55

150 років від дня народження Лесі Українки

24.02.2021, 09:35

Виконання місцевих бюджетів у 2020 році - експертний аналіз

Оголошено конкурс проектів із поліпшення соціально-економічних умов територіальних громад

11 февраля 2021 года, 14:50

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило конкурс проектів із поліпшення соціально-економічних умов територіальних громад.

Мета проекту: просування соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом інклюзивного місцевого врядування та соціальної згуртованості населення.

Завдання проекту: залучити широке коло членів громади (місцеву владу, представників різних професійних груп, включно з представниками місцевого бізнесу, громадських організацій тощо) до участі в плануванні та імплементації проектів, спрямованих на поліпшення соціально-економічних умов життя в громаді.

МОМ підтримує ініціативи з такого переліку:

  • надання соціальних послуг для населення громади за місцем проживання (наприклад, притулок для жінок, постраждалих від домашнього насильства);
  • надання адміністративних або інших послуг, що полегшують життя мешканців громади (наприклад ЦНАП);
  • відновлення або розширення соціальної та комунальної інфраструктури у пріоритетних сферах таких як освіта (шкільна або дошкільна), охорона здоров’я, охорона довкілля, управління водними ресурсами тощо;
  • розвиток молоді, громадського сектору, волонтерства, соціальних та громадських ініціатив (наприклад, молодіжна рада);
  • поліпшення умов для розвитку малого та середнього бізнесу (наприклад, бізнес-інкубатор проект спрямований на розвиток тієї чи іншої бізнес-сфери (зелений туризм тощо);
  • покращення управління житловим сектором, енергоефективності та місцевого економічного розвитку (наприклад, поліпшення енергоефективності школи, дитячого садка).

Для участі у конкурсі громади мають заповнити аплікаційну форму та надіслати її підписану та відскановану копію (одним файлом в PDF форматі) у термін до 22 березня 2021 року (включно) на електронну адресу achabuk@iom.int, зазначивши при цьому в темі електронного листа «MPA‑2021-02 НАЗВА ОТГ, ОБЛАСТЬ».

Громада може подати тільки одну заявку (одну проектну ідею). Громади-переможниці будуть визначені за результатами аналізу проектних заявок та виїзного візиту проектних менеджерів МОМ. Дата і час візиту будуть узгоджені з відповідною територіальною громадою.

Максимальний розмір гранту на реалізацію проекту – до 20 000 дол.США.

Детальніше про конкурс читайте за посиланням:

https://iom.org.ua/ua/mom-zaproshuye-otg-na-konkurs-proektiv-iz-polipshennya-socialno-ekonomichnyh-umov 

Прес-служба