Пресс-центрНовостиПройшла кластерна онлайн-нарада з проблемних...
Новости

26.02.2021, 13:00

Соціально-економічне становище Донецької області у січні 2021 року

Другие новости

26.02.2021, 10:40

24-25 лютого місцеві ради VIII скликання провели чергові сесії

25.02.2021, 14:45

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосив додатковий відбір територіальних громад на залучення до проекту «СПІЛЬНО»

25.02.2021, 09:55

150 років від дня народження Лесі Українки

24.02.2021, 09:35

Виконання місцевих бюджетів у 2020 році - експертний аналіз

Пройшла кластерна онлайн-нарада з проблемних питань діяльності районних та обласних рад

08 февраля 2021 года, 16:15

З 8 по 12 лютого Українська асоціація районних та обласних рад проводить робочі кластерні онлайн-наради з керівниками районних та обласних рад України на тему «Проблемні питання діяльності районних та обласних рад».

Сьогодні відбулася така перша нарада за участі Донецької, Луганської, Сумської, Херсонської та Чернігівської областей. Від Донецької області участь брали голови та заступники голів новоутворених районних рад Бахмутського, Волноваського, Краматорського, Маріупольського і Покровського району. Від Донецької обласної ради участь у онлайн-нараді взяла Марина Гончарова, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради.

Нараду провів голова Секретаріату Асоціації Юрій Андрійчук. Учасники наради розглянули проблемні питання щодо повноважень районних рад, передачі комунального майна районними радами громадам, фінансових гарантій діяльності районних рад.

Під час розгляду порядку денного виступили експерти УАРОР Ігор Пілько та Микола Тітов.  Вони проінформували учасників про діяльність робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо внесення змін до Конституції України.

Також учасники обговорили звернення Української асоціації районних та обласних рад до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова щодо внесення змін до Бюджетного кодексу стосовно фінансових гарантій діяльності  районних рад.

Впродовж засідання експертами та представниками районних рад були висловлені проблемні питання, у вирішені яких необхідна допомога.

За результатами всіх робочих кластерних онлайн-нарад відбудеться всеукраїнська онлайн-нарада «Проблеми районних та обласних рад та шляхи їх подолання у контексті децентралізації», проведення якої планується 18 лютого.

Прес-служба