Пресс-центрНовостиМайже всі новобрані місцеві ради області набу...
Новости

23.01.2021, 10:40

ПОВІДОМЛЕННЯ Краматорської районної ради

Другие новости

22.01.2021, 16:35

Відбулися сесії місцевих рад VIII скликання

21.01.2021, 14:35

До уваги районних рад!

20.01.2021, 10:55

Склад новообраних рад територіальних громад Донецької області: мало молоді – багато жінок

16.01.2021, 11:10

Фінансування районних рад новоутворених районів – роз’яснення експертів

Майже всі новобрані місцеві ради області набули повноважень

11 декабря 2020 года, 15:40

На цьому тижні відбулися перші сесії наступних місцевих рад:

7 грудня - Краматорської районної, Костянтинівської та Курахівської міських рад,

9 грудня - Покровської районної та Удачненської селищної рад,

11 грудня - Слов’янської міської та Нікольської селищної ради.

Також відбулися другі засідання першої сесії Бахмутської та Лиманської міських рад - 8 грудня та Маріупольської районної та Костянтинівської міської рад - 11 грудня.

 11крам1.jpg

Під час першого пленарного засідання першої сесії Краматорської районної ради нового укрупненого району депутати заслухали інформацію районної територіальної виборчої комісії про підсумки виборів депутатів та урочисто прийняли присягу. На пленарному засіданні новообрані депутати затвердили робочу депутатську групу з підготовки організаційних питань для розгляду на другому засіданні першої сесії районної ради.

 11крам2.jpg

Перше засідання Покровської районної ради відкрив голова районної територіальної виборчої комісії, який доповів про результати виборів новообраних депутатів укрупненого району, після чого вони прийняли присягу.

На пленарному засіданні депутати шляхом таємного голосування обирали голову районної ради, на посаду якого було висунуто дві кандидатури. За підсумками голосування головою обрали Юрія Ключку, якого підтримали 34 депутати із 54 обраних. Також обрали заступників голови районної ради Сергія Сажко та Юрія Середу.

 11покррай1.jpg

На першому пленарному засіданні першої сесії Костянтинівської міської ради депутати заслухали інформацію міської територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів Костянтинівської міської ради та міського голови. Після складання присяги набув повноважень Костянтинівський міський голова Олег Азаров.

За поданням міського голови шляхом таємного голосування секретарем міської ради було обрано Дениса Коржикова.

Наступного дня, після перерви в роботі сесії, депутати затвердили склад робочої групи для розробки проектів документів порядку денного другого засідання першої сесії ради.

 11славм1.jpg

Перше засідання першої сесії Слов’янської міської ради відкрила голова територіальної виборчої комісії, яка доповіла про результати виборів депутатів міської ради та Слов’янського міського голови Вадима Лях, вдруге обраного на посаду голови.

Після урочистого прийняття присяги засідання продовжив новообраний міський голова, який поінформував про створення 6 депутатських фракцій міської ради. Для підготовки питань на розгляд другого засідання першої сесії міської ради депутати утворили робочу групу.

 11славм2.jpg

Під час першого пленарного засідання першої сесії Курахівської міської ради депутати заслухали інформацію міської територіальної виборчої комісії та прийняли рішення про визнання повноважень депутатів міської ради та Курахівського міського голови Романа Падуна.

Під час першого засідання першої сесії Нікольської селищної ради голова селищної територіальної виборчої комісії оголосив результати виборів селищного голови та депутатів селищної ради, які прийняли урочисту присягу. Після складання Присяги посадової особи місцевого самоврядування набув повноважень Нікольський селищний голова Василь Мітько. Також новообрані депутати створили робочу групу для підготовки організаційних питань, які розглянуть на другому засіданні першої сесії.

 

На першій сесії Удачненської селищної ради депутати заслухали інформацію територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів селищної ради і Удачненського селищного голови Валерія Дугельного та прийняли відповідні рішення про визнання повноважень.

Шляхом таємного голосування депутати обрали секретаря Удачненської селищної ради Юлію Бородіну.

Також на сесії затвердили Регламент Удачненської селищної ради, постійні комісії, структуру виконавчих органів селищної ради, загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів, утворили старостинський округ і затвердили старосту, утворили виконавчий комітет і затвердили його Регламент роботи, прийняли рішення про початок реорганізації Сергіївської сільської ради шляхом приєднання до Удачненської селищної ради.

 

На наступному тижні планується проведення перших сесій Волноваської районної ради та Покровської міської ради, які мають завершити проведення перших сесій новообраних рад.

Прес-служба