Пресс-центрНовостиПредставники виконавчих апаратів Донецької і ...
Новости

24.02.2021, 09:35

Виконання місцевих бюджетів у 2020 році - експертний аналіз

Другие новости

23.02.2021, 13:50

УАРОР звернулася до Президента України з проханням ініціювати зміни до БК та Закону Про місцеве самоврядування для забезпечення фінансових гарантій діяльності районних рад

23.02.2021, 09:10

Депутат Олег Шевцов провів «пряму телефонну лінію» з виборцями

22.02.2021, 13:25

Урядом затверджено у новій редакції Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

20.02.2021, 11:15

Фахівці Донецької обласної ради розповіли, як правильно підготувати проекти місцевого розвитку

Представники виконавчих апаратів Донецької і Харківської обласних рад провели онлайн-нараду з актуальних питань розвитку місцевого самоврядування

22 октября 2020 года, 16:05

22 жовтня відбулась онлайн-нарада представників виконавчих апаратів Донецької і Харківської обласних рад.

У заході взяли участь Микола Тітов - виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області,  Сергій Клименко - керуючий справами  виконавчого апарату Харківської обласної ради, Марина Гончарова - керуючий справами виконавчого апарату Донецької обласної ради, Юрій Кукла - в.о. начальника управління організаційного забезпечення  виконавчого апарату Донецької обласної ради.

На нараді обговорили питання, які найбільше турбують органи місцевого самоврядування різних рівнів у зв’язку з реформуванням адміністративно-територіального устрою України. Насамперед, це правові передумови після місцевих виборів 25 жовтня 2020 року для формування органів місцевого самоврядування в новоутворених громадах і нових районах, та реорганізації органів місцевого самоврядування, діяльність яких припиняється.

Ці питання внормовує законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» (реєстр.№3651д від 06.10.2020).

Верховна Рада України на наступному пленарному засіданні, 3 листопада може підтримати зазначений законопроект. Про це сказав голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко під час онлайн-марафону «Місцеві вибори 2020.На фінішній прямій», проведеного за сприяння Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

Фахівці Харківської обласної ради також поділились досвідом організаційної та методичної роботи з органами місцевого самоврядування щодо підготовки перших сесій новообраних рад.

Представники Донецької і Харківської обласних рад домовились про форми подальшої взаємодії з питань місцевого самоврядування.

Прес-служба