Пресс-центрНовостиДепутат обласної ради взяв участь у заходах ...
Новости

24.02.2021, 09:35

Виконання місцевих бюджетів у 2020 році - експертний аналіз

Другие новости

23.02.2021, 13:50

УАРОР звернулася до Президента України з проханням ініціювати зміни до БК та Закону Про місцеве самоврядування для забезпечення фінансових гарантій діяльності районних рад

23.02.2021, 09:10

Депутат Олег Шевцов провів «пряму телефонну лінію» з виборцями

22.02.2021, 13:25

Урядом затверджено у новій редакції Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

20.02.2021, 11:15

Фахівці Донецької обласної ради розповіли, як правильно підготувати проекти місцевого розвитку

Депутат обласної ради взяв участь у заходах до Міжнародного дня людей похилого віку

30 сентября 2020 года, 16:10

1.jpg

1 жовтня святкується День людей  похилого віку, а також День ветеранів. Це день людської мудрості, зрілості, душевної щедрості - якостей якими наділені люди, що мають за плечима чималий життєвий шлях.

Традиційно святкування Дня людей  похилого віку відбувається в виборчому  окрузі м. Торецьк, де активно працює депутат Донецької обласної ради  Василь Щербань.

Так, 30 вересня, у  малому залі Торецького теркому профспілки вугільників  міська рада ветеранів на чолі з В.Лісіциним провела урочистий захід до Дня людей похилого віку.

Серед запрошених були заступник керівника ВЦА  м.Торецька Олександр Андрусенко, голова Торецького теркому профспілки вугільників, депутат Донецької обласної ради  Василь Щербань, ветерани праці та пенсіонери.2.jpg

На урочистому заході запрошені посадовці привітали літніх людей і ветеранів та обговорили хвилюючі проблемні питання. Ветеранам були вручені грамоти, квіти, грошові  винагороди за довголітню сумлінну працю, активну громадську діяльність.

«Нехай дбайливе ставлення до людей старшого покоління стане справою не одного урочистого, святкового дня, а повсякденним обов'язком кожного з нас», - зазначив  депутат, член постійної  комісії з питань соціальної політики та охорони здоров’я Донецької обласної ради  Василь Щербань.

Прес-служба