Пресс-центрНовостиДепутат Донецької обласної ради Віктор Анненк...
Новости

27.02.2021, 13:25

Відбулися сесії місцевих рад VIII скликання

Другие новости

26.02.2021, 13:00

Соціально-економічне становище Донецької області у січні 2021 року

26.02.2021, 10:40

24-25 лютого місцеві ради VIII скликання провели чергові сесії

25.02.2021, 14:45

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосив додатковий відбір територіальних громад на залучення до проекту «СПІЛЬНО»

25.02.2021, 09:55

150 років від дня народження Лесі Українки

Депутат Донецької обласної ради Віктор Анненков провів "пряму телефонну лінію" з виборцями

08 сентября 2020 года, 10:20

07 вересня депутат постійної комісії Донецької обласної ради з питань промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту та телекомунікацій, Генеральний директор ПрАТ «Грета» Віктор Анненков провів «пряму телефонну лінію» з виборцями міста Дружківки.

 разговор Анненкова с избирателями.jpg

Основною темою питань, з якими в ході телефонної розмови зверталися виборці до депутата обласної ради, стало проведення місцевих виборів. Узагальнено їх можна сформулювати так: «Сьогодні багато політиків пропонують свої рецепти вирішення гострих національних проблем. Який Ваш рецепт напередодні цих виборів?»

«На мою думку, потрібно вирішувати багато питань країни через економіку, - відповів Віктор Захарович. - Найгостріші з них – соціальні. Природно, що люди чекають від тих, хто приходить до влади, щоб якомога швидше усувалися проблеми, які накопичилися за роки незалежності. Адже час би давно зітхнути вільніше, час побачити світло в кінці тунелю. А щоб «дихати вільніше», ми повинні досягти нових соціальних стандартів.  Це можливо лише через ефективне зростання економіки, через конкурентоспроможне виробництво, через товари та послуги, які могли б вільно продавати і у себе на ринку, і на ринках інших країн. А саме цього у нас на сьогодні немає».

Для підтвердження сказаного Віктор Захарович звертався до конкретних цифр і фактів з життя ПрАТ «Грета», номенклатурний ряд випускаємої продукції якого налічує більше 200 модифікацій виробів. У поточному році через кризу в економіці країни, що посилилася через Соvid-19, спостерігалося загальне зниження виробництва продукції у порівняні з 2018 роком. Під час закриття кордонів підприємство не могло імпортувати комплектуючі, а також зупинилася реалізація продукції на експорт. У зв'язку з цим було прийнято рішення про призупинення всього виробництва. В даний час завод працює, намагається максимально зменшити собівартість продукції. Це стосується імпортованих комплектуючих, ведеться пошук альтернативних виробників, в першу чергу вітчизняних, розроблені заходи щодо освоєння деяких вузлів плит власного виробництва, вже освоєно виготовлення ряду вузлів на підприємствах Дружківки.

«Про все це говорю для того, - підкреслив Віктор Анненков, - щоб було зрозуміло, що промисловість є основою будь-якої держави. Саме держава повинна сприяти промисловим підприємствам у введенні мит для підтримки вітчизняного виробника, знижувати процентні ставки кредитів на розвиток підприємств через законодавчі акти, затверджені Верховною Радою України. Тоді і зарплата трудящих, яка на нашому підприємстві на сьогодні становить понад 12 тисяч гривень на місяць, що є одним з найвищих показників в місті, стане ще вище, тоді і життя в країні стане набагато кращим».

Прес-служба