Пресс-центрНовостиВітаємо журналістів з професійним святом!...
Новости

07.07.2020, 14:40

Депутати Донецької обласної ради звернулися до Верховної Ради України щодо забезпечення виплат, встановлених законодавством, шахтарям-пенсіонерам – Героям України

Другие новости

03.07.2020, 14:25

Постанова про утворення та ліквідацію районів готова до розгляду у Верховній Раді

02.07.2020, 14:45

Відбулася сесія районної ради

02.07.2020, 13:45

Вітаємо всіх донеччан з 88-річчям Донецької області!

01.07.2020, 15:40

Місцеві вибори. Як будуть представлені інтереси громад у районних та обласних радах – питання до Парламенту

Вітаємо журналістів з професійним святом!

06 июня 2020 года, 10:35

Шановні журналісти!

Вітаємо з професійним святом!

Засоби масової інформації - один з найважливіших критеріїв рівня розвитку демократичного суспільства. Вони є і засобом оповіщення, каналом передачі інформації, і як дзеркало відображають все, що відбувається, дозволяють подивитися на навколишній світ зі сторони, дати адекватну оцінку різним явищам, сформувати думку про події та осіб, дозволяють тримати руку на пульсі часу.

Від професіоналізму журналістів, їх компетентності, об'єктивності, правильного розуміння складних процесів у всіх сферах діяльності людини залежить, чи буде журналістське слово служити творенню, добру, справедливості, або навпаки.

В інформаційній сфері України працюють справжні майстри своєї справи, що заслужили любов і визнання людей, ентузіасти, які завжди в гущі подій, прагнуть оперативно і правдиво донести глядачеві, читачеві, слухачеві найгарячіші новини. У ваших матеріалах знаходять своє місце минуле і сьогодення, зачіпаються злободенні проблеми, розповідається про персон і події, ведеться справжній літопис рідного краю. 

Впевнені, що творчий потенціал ваших колективів допоможе вам і надалі бути такими ж затребуваними і цікавими, впроваджувати нові технології, розширювати тематику програм і статей.

Бажаємо всім працівникам засобів масової інформації міцного здоров'я, особистого щастя і невичерпної фантазії. Нехай вам ніколи не змінять натхнення, а постійними супутниками в житті та роботі будуть удача і оптимізм!

Прес-служба

Website Security Test