Пресс-центрНовостиВітаємо журналістів з професійним святом!...
Новости

28.11.2020, 15:40

Соціально-економічне становище Донецької області у січні–жовтні 2020 року

Другие новости

27.11.2020, 16:30

Новообрані місцеві ради проводять перші сесії

26.11.2020, 10:20

Новий адмінтерустрій: НСЗУ визначила алгоритм дій комунальних медзакладів та їх власників

25.11.2020, 13:35

Перші кроки новообраних місцевих рад: набір консультаційних матеріалів

24.11.2020, 11:35

Податкова база громад і районів для підготовки бюджетів 2021 року - орієнтир від фінансових експертів

Вітаємо журналістів з професійним святом!

06 июня 2020 года, 10:35

Шановні журналісти!

Вітаємо з професійним святом!

Засоби масової інформації - один з найважливіших критеріїв рівня розвитку демократичного суспільства. Вони є і засобом оповіщення, каналом передачі інформації, і як дзеркало відображають все, що відбувається, дозволяють подивитися на навколишній світ зі сторони, дати адекватну оцінку різним явищам, сформувати думку про події та осіб, дозволяють тримати руку на пульсі часу.

Від професіоналізму журналістів, їх компетентності, об'єктивності, правильного розуміння складних процесів у всіх сферах діяльності людини залежить, чи буде журналістське слово служити творенню, добру, справедливості, або навпаки.

В інформаційній сфері України працюють справжні майстри своєї справи, що заслужили любов і визнання людей, ентузіасти, які завжди в гущі подій, прагнуть оперативно і правдиво донести глядачеві, читачеві, слухачеві найгарячіші новини. У ваших матеріалах знаходять своє місце минуле і сьогодення, зачіпаються злободенні проблеми, розповідається про персон і події, ведеться справжній літопис рідного краю. 

Впевнені, що творчий потенціал ваших колективів допоможе вам і надалі бути такими ж затребуваними і цікавими, впроваджувати нові технології, розширювати тематику програм і статей.

Бажаємо всім працівникам засобів масової інформації міцного здоров'я, особистого щастя і невичерпної фантазії. Нехай вам ніколи не змінять натхнення, а постійними супутниками в житті та роботі будуть удача і оптимізм!

Прес-служба