Пресс-центрНовостиВідбулися сесії місцевих рад...
Новости

05.06.2020, 11:40

Встановлення місцевих податків і зборів - роз’яснення для органів місцевого самоврядування

Другие новости

04.06.2020, 11:35

Українська молодь може отримати фінансування власних digital-проєктів

03.06.2020, 16:20

Рубцівський старостинський округ Лиманської об’єднаної територіальної громади: становлення та розвиток

02.06.2020, 11:25

Реорганізація органів місцевої влади після утворення нових районів: Мінрегіон розробив законопроект

01.06.2020, 14:40

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на червень 2020 року

Відбулися сесії місцевих рад

21 мая 2020 года, 15:15

20 травня відбулися пленарні засідання Добропільської і Селидівської  міських рад та Слов’янської районної ради, які пройшли в закритому режимі з дотриманням санітарно-гігієнічних правил в умовах карантину. 

 Пленарне засідання 71 сесії Добропільської міської ради провів секретар міської ради Володимир Плєтньов.

До порядку денного було включено 21 питання.

Депутати затвердили міську Програму пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти Добропільської міської ради на 2020-2024 роки; Перелік адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг у місті Добропіллі, які надаються Добропільською міською радою, її виконавчими органами та комунальними підприємства; нову редакцію Статуту комунального підприємства «Архітектурне бюро» Добропільської міської ради.

Внесли зміни до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Добропілля на 2020 рік; до міського бюджету на 2020 рік; до Положення про єдиний податок.

Також розглянули земельні, комунальні  та інші питання.

 Пленарне засідання 56 сесії Селидівської міської ради провів міський голова Віктор Ремізов.

У ході пленарного засідання розглянуто 5 питань порядку денного.

Депутати внесли зміни до бюджету міста Селидове на 2020 рік; затвердили Порядок надання муніципальної щомісячної виплати особам, які брали участь в антитерористичній операції у східних областях України, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях і які мешкають на території Селидівської міської ради; надали дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна.

Також на засіданні було  заслухано доповідь т.в.о. начальника Селидівського відділення поліції Покровського ВП ГУНП в Донецькій області підполковника поліції Романа Козінцева про діяльність підрозділу за чотири місяці 2020 року.

 1.jpg

Пленарне засідання 42 сесії Слов’янської районної ради провів голова районної ради Костянтин Черніков.

На розгляд було внесено 20 питань порядку денного.

Депутати заслухали підсумки виконання Програми зайнятості населення Слов’янського району за 2019 рік та затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року.

Під час пленарного засідання депутати внесли зміни і доповнення до районного бюджету на 2020 рік та 9 раніше прийнятих програм: економічного і соціального розвитку Слов’янського району; здоров’я населення Слов’янського району; розвитку культури та духовного відродження; забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа; фінансової підтримки комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та інших.

Крім того депутати ухвалили Положення про конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Слов’янського району та розглянули інші питання.

2.jpg

 

Прес-служба

Website Security Test