Пресс-центрНовостиЗаходи до Дня пам’яті та примирення і Дня пер...
Новости

05.06.2020, 11:40

Встановлення місцевих податків і зборів - роз’яснення для органів місцевого самоврядування

Другие новости

04.06.2020, 11:35

Українська молодь може отримати фінансування власних digital-проєктів

03.06.2020, 16:20

Рубцівський старостинський округ Лиманської об’єднаної територіальної громади: становлення та розвиток

02.06.2020, 11:25

Реорганізація органів місцевої влади після утворення нових районів: Мінрегіон розробив законопроект

01.06.2020, 14:40

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на червень 2020 року

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у містах Донецької області

08 мая 2020 года, 10:40

Цього року світ відзначає 75 років Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так сталося, що в Україні відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні припали на період дії карантинних заходів.

Попри те, що в містах Донецької області не проводяться масові акції біля братських могил та пам’ятних місць, не пройдуть паради, не зберуться разом ветерани, ця знаменна дата не могла залишитись поза увагою. Всі ми можемо згадувати загиблих та доблесних родичів, переглядаючи старі світлини в сімейному фотоальбомі, дивитися воєнні фільми та кінохроніку тих часів. А також віддавати пошану за допомогою інтерактивних засобів.

У Костянтинівці міський краєзнавчий музей в рамках національно-патріотичного виховання дітей та молоді створив онлайн-фото-виставку «Перемога в серцях поколінь», яка продовжує музейний онлайн-проект «В пам’ять про героїв Другої світової війни». Містить фото постійної експозиції «Історія війн та катастроф: Костянтинівці у Другій світовій війні 1939-1945», а також фото, документи, речі з фондових зібрань музею.

Учні художнього відділення Дружківської  мистецької школи пропонують онлайн виставку робіт, підготовлених до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Також роботи можна переглянути у соціальній мережі фейсбук на сторінці Дружківської міської ради.

В Бахмуті в рамках святкових заходів відбудеться встановлення пам’ятного знаку «75 дерев до 75-річчя Перемоги», запалення Вічного Вогню на Обеліску Слави та, з дотриманням протиепідемічних вимог, покладання квітів, вінків й гірлянд до меморіалів.

У Лимані міський голова Петро Цимідан та голова міської Ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил України Людмила Морозова поклали квіти до пам'ятника “Воїнам-визволителям Лиманщини”, віддавши данину пам’яті полеглим у роки Другої світової війни.

До Селидова напередодні свят завітали народні депутати України Наталя Королевська та Володимир Мороз, які зустрілись з Селидівським міським головою Віктором Ремізовим і головою Селидівської міської ради ветеранів війни, праці та Збройних сил України Мирославом Фоміним. Вони обговорили проблемні питання, з якими звертаються учасники війни. Також присутні поділились історіями своїх родин в часи Другої світової. На знак вдячності за проявлені героїзм, стійкість та мужність ветеранам і учасникам Другої світової війни було передано продуктові набори.

 

 

 

 

 

 

Прес-служба

Website Security Test