Пресс-центрНовостиВідбулися сесії міських рад...
Новости

03.07.2020, 14:25

Постанова про утворення та ліквідацію районів готова до розгляду у Верховній Раді

Другие новости

02.07.2020, 14:45

Відбулася сесія районної ради

02.07.2020, 13:45

Вітаємо всіх донеччан з 88-річчям Донецької області!

01.07.2020, 15:40

Місцеві вибори. Як будуть представлені інтереси громад у районних та обласних радах – питання до Парламенту

01.07.2020, 14:35

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на липень 2020 року

Відбулися сесії міських рад

26 марта 2020 года, 16:30

23 березня відбулось пленарне засідання 54 сесії Селидівської міської ради VІІ скликання, яку провів секретар ради Микола Голубенко.

На розгляд було винесено 34 питання порядку денного.

Депутати внесли зміни до заходів щодо забезпечення виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове та до міського бюджету на 2020 рік, якими передбачено виділення 1,7 млн. грн. на заходи для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Затверджено міську Програму по забезпеченню профілактики боротьби зі злочинністю на території м.Селидове «Правопорядок-2020» та Програму соціального захисту дитячого та дорослого населення міста Селидове, міста Гірник, міста Українськ, село Вишневе, селище міського типу Комишівка, селище міського типу Курахівка, селище міського типу Цукуріне щодо пільгового стоматологічного обслуговування на 2020 рік.

Також прийнята низка проектів рішень із земельних та інших питань.

  1.jpg

24 березня відбулось пленарне засідання 40 сесії Миколаївської міської ради VIII скликання, яке провела міський голова Олена Цикунова.

На розгляд було винесено 37 питань порядку денного.

Депутати внесли зміни до міського бюджету на 2020 рік, заслухали звіт про виконання програми «Охорона навколишнього природного середовища» Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік та прийняли нову програму на 2020 рік.

На засіданні схвалено Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області та Миколаївською міською об’єднаною територіальною громадою, затверджено план заходів на 2020 рік щодо реалізації в Миколаївській міській об’єднаній територіальній громаді Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

Також депутати утворили ініціативну групу з формування складу молодіжної ради при Миколаївській міській раді, підтримали преміювання працівників освіти, затвердили статут комунального підприємства Миколаївської ОТГ «Парк культури» та розглянули низку земельних питань.

 1.jpg

 25 березня відбулися чергові сесії Добропільскої таКраматорської міських рад.

 

Пленарне засідання 69 сесії Добропільскої міської ради провів міський голова Андрій Аксьонов.

На засіданні було розглянуто 16 питань порядку денного.

Депутати затвердили міську програму «Ветеран» на 2020 рік та новий перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Добропільської міської ради.

У ході пленарного засідання  внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Добропілля та міського бюджету на 2020 рік.

Зокрема, з міського бюджету було виділено 170 тисяч гривень на виконання заходів з боротьби з пандемією, 70 тисяч гривень отримає Центр первинної медико-санітарної допомоги (поліклініки та амбулаторії), Обласному комунальному підприємству Добропільській лікарні інтенсивного лікування виділено 100 тисяч гривень.

Також депутати розглянули та прийняли відповідні рішення з земельних питань та комунальної власності.

  

Пленарне засідання 67 сесії Краматорської міської ради VII скликання провів секретар міської ради Денис Ошурко.

На засіданні розглянули 62 питання.

Депутати заслухали виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2019 рік, затвердили звіт про виконання Плану заходів з реалізації у 2019 році Стратегії розвитку міста Краматорська до 2020 року

Були внесені зміни до:

- Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2020 рік;

- міського бюджету на 2020 рік;

- Комплексної програми фінансової підтримки закладів первинного рівня надання медичної допомоги та їх розвиток у місті Краматорську на 2019-2020 роки;

- Комплексної програми утримання закладів вторинного рівня надання медичної допомоги та їх розвиток у місті Краматорську на 2020 рік;

- заходів спрямованих на соціальний захист населення міста у сфері охорони здоров'я на 2020 рік;

- структури та загальної чисельності міської ради та її виконавчих органів;

- переліку об’єктів права комунальної власності територіальної громади

м. Краматорська, які не підлягають приватизації у 2017-2020 роках.

Також депутати надали матеріальну допомогу мешканцям міста, розглянули земельні, комунальні та інші питання.


 26 березня відбулося пленарне засідання чергової сесії Костянтинівської міської ради, яку провів міський голова Сергій Давидов.

У ході пленарного засідання розглянуто 16 питань порядку денного.

Депутати  внесли зміні до:

міського бюджету на 2020 рік;

Програми економічного і соціального розвитку міста Костянтинівки на 2020 рік;

комплексної програми фінансової підтримки комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Костянтинівської міської ради» та його розвитку на 2020 рік;

персонального складу конкурсної комісії з вибору керуючої компанії індустріального парку «Техносіті».

Під час пленарного засідання депутати затвердили комплексну програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради» та його розвитку на 2020 рік та заслухали інформацію про хід виконання міської цільової програми «Профілактика рецидивної злочинності на 2019-2021 роки» за 2019 рік.

Також були  розглянуті інші питання, зокрема земельні.

 

 

У зв’язку з карантином всі пленарні засідання пройшли у закритому режимі.

Прес-служба

Website Security Test