Пресс-центрНовостиВ Маріуполі пройшов семінар «Застосування пра...
Новости

07.04.2020, 13:30

Обговорення Концепції пропозицій щодо внесення змін до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації»

Другие новости

03.04.2020, 10:15

Під час дії карантину учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції

01.04.2020, 10:45

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на квітень 2020 року

01.04.2020, 10:00

До уваги органів місцевого самоврядування!

31.03.2020, 14:50

Очеретинській селищній раді та місту Торецьку передали два сучасні мобільні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП)

В Маріуполі пройшов семінар «Застосування правил державної допомоги суб`єктам господарювання відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом»

13 февраля 2020 года, 10:55

12 лютого у м. Маріуполі в Beetroot Academy IT HUB відбувся семінар для представників органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади Донецької області на тему «Застосування правил державної допомоги суб`єктам господарювання відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом».

Семінар організовано Антимонопольним комітетом України спільно з Проектом ЄС «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги» за підтримки Донецької обласної ради та Маріупольської міської ради.

У семінарі взяли участь керівник Проекту ЄС Штефан Сабау, фахівці Департаменту моніторингу і контролю державної допомоги АМКУ, представники органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади та комунальних підприємств – одержувачів державної допомоги.

 1.jpg

Керівник Проекту Штефан Сабау презентував як система державної допомоги працює в ЄС і особливо в країнах-членах з наданням прикладів успішних європейських практик застосування державної допомоги.

Фахівці Антимонопольного комітету України проінформували про основні питання щодо системи державної допомоги в Україні. Особлива увага була спрямована на питання щодо послуг загального економічного інтересу (визначення та застосування), особливостей допомоги суб`єктам господарювання - природним монополіям, особливостям оцінки сумісності державної допомоги підприємствам, які виробляють та розподіляють послуги централізованого опалення. Представники АМКУ поділилися практичними прикладами щодо прийнятих рішень Комітету.

Учасники заходу мали змогу поставити питання та взяти участь у відкритих дискусіях з актуальних питань.

Від Донецької обласної ради у семінарі взяли участь керуючий справами виконавчого апарату Марина Гончарова, начальник управління моніторингу бюджетних програм та інформаційно-аналітичного забезпечення Олена Сколова та начальник управління правового забезпечення діяльності ради та її органів Ігор Уралов.

  2.jpg

База електронних інформаційних матеріалів з питань державної допомоги за посиланням http://elearn.dd.inf.ua/course/view.php?id=5

Прес-служба

Website Security Test