Пресс-центрНовостиМеморандум про співпрацю...
Новости

28.02.2020, 11:10

Відбулися сесії міських рад

Другие новости

28.02.2020, 10:05

У Краматорську обговорили майбутні зміни до Конституції України

27.02.2020, 09:25

Депутати Донецької обласної ради просять прискорити доопрацювання законопроекту щодо реалізації права на пенсію

26.02.2020, 16:20

Соціально-економічне становище Донецької області у січні 2020 року

26.02.2020, 10:45

Сергій Чернов: Конституційна реформа має стати потужним стимулом для розвитку територій

Меморандум про співпрацю

31 января 2020 года, 10:25

29 січня Українська асоціація районних та обласних рад, Всеукраїнська асоціація громад (Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад), а також Асоціація малих міст України підписали Меморандум про співпрацю.

Як зазначено у документі, головною метою співробітництва є відстоювання інтересів територіальних громад та органів місцевого самоврядування.

Напрямками діяльності, що відображені у Меморандумі, є робота над законодавством, обмін досвідом та кращими практиками, реалізація спільних проєктів і програм, комунікаційних та інформаційно-просвітницьких заходів.

Також, у разі необхідності, асоціації домовились про напрацювання позиційних документів, що стосуватимуться розвитку місцевого самоврядування та удосконалення територіальної організації влади.

Консолідація сил асоціацій органів місцевого самоврядування має стати запорукою успішної та своєчасної реалізації реформи децентралізації.

Про це зазначив Юрій Андрійчук, Голова Секретаріату Української асоціації районних та обласних рад: «Дуже важливо, щоб позиції органів місцевого самоврядування базового, субрегіонального та регіонального рівня були узгоджені. Зараз, коли процеси децентралізації набирають оберти та йдуть до фінішу, важливо, щоб відбувалася чітка координація зусиль. Сьогодні ми показали гарний приклад готовності до співпраці».

Меморандум вступає в силу з моменту його підписання.

 

Прес-служба

Website Security Test