Пресс-центрНовостиВідбулася панельна дискусія щодо особливостей...
Новости

28.11.2020, 15:40

Соціально-економічне становище Донецької області у січні–жовтні 2020 року

Другие новости

27.11.2020, 16:30

Новообрані місцеві ради проводять перші сесії

26.11.2020, 10:20

Новий адмінтерустрій: НСЗУ визначила алгоритм дій комунальних медзакладів та їх власників

25.11.2020, 13:35

Перші кроки новообраних місцевих рад: набір консультаційних матеріалів

24.11.2020, 11:35

Податкова база громад і районів для підготовки бюджетів 2021 року - орієнтир від фінансових експертів

Відбулася панельна дискусія щодо особливостей реформування місцевого самоврядування на Сході України

11 ноября 2019 года, 13:40

8 листопада в Києві в рамках щорічного бізнес-заходу «Схід-Експо-2019» відбулася панельна дискусія «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади: на центральному, регіональному та місцевому рівнях. Особливості проведення реформ на Сході України».

Захід організувала Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад. Участь взяли: керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру Віктор Мунтяну, президент УАРОР Сергій Чернов, Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, член Центральної виборчої комісії Павло Любченко, представники органів місцевого самоврядування, військово-цивільних адміністрацій Донецької і Луганської областей.

 1.jpg

Донецьку область представляли депутат Донецької обласної ради Сергій Третьяков, керуючий справами виконавчого апарату ради Марина Гончарова, голови районних рад Мангушської - Володимир Топузов, Нікольської – Василь Мітько, Добропільської – Юрій Середа, Волноваської – Валерій Лубінець, а також представники Званівської, Сіверської, Лиманської ОТГ.

Учасники обговорювали реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади на центральному, регіональному та місцевому рівнях, враховуючи особливості проведення реформ на Сході України.

 3.jpg

Особливу увагу було приділено наступним питанням:

- Реалізація Проекту «Добре врядування для розбудови потенціалу громади»

- Діючі ОТГ: переваги та проблеми

- Перспективи реформ на лінії розмежування

- Особливості проведення виборів у Луганській і Донецькій областях

- Обговорення виборчого законодавства

 2.jpg

Як зазначив президент УАРОР Сергій Чернов: «Питання впровадження децентралізації у Донецькій та Луганській областях потребують особливої уваги, зокрема у контексті нормативного забезпечення. Головним результатом обговорення має стати спільне бачення майбутнього децентралізації на територіях Донеччини та Луганщини».

Прес-служба