Пресс-центрНовостиІнвестиційний паспорт ОТГ як інструмент залуч...
Новости

05.06.2020, 11:40

Встановлення місцевих податків і зборів - роз’яснення для органів місцевого самоврядування

Другие новости

04.06.2020, 11:35

Українська молодь може отримати фінансування власних digital-проєктів

03.06.2020, 16:20

Рубцівський старостинський округ Лиманської об’єднаної територіальної громади: становлення та розвиток

02.06.2020, 11:25

Реорганізація органів місцевої влади після утворення нових районів: Мінрегіон розробив законопроект

01.06.2020, 14:40

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на червень 2020 року

Інвестиційний паспорт ОТГ як інструмент залучення інвестицій в розвиток громади

04 сентября 2019 года, 18:30

Наразі в Україні триває підготовка стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад. Наявність стратегічного документу створює певні переваги громади у залученні донорських коштів та інвестиційних ресурсів.

Іншим документом, який розробляється на основі стратегії розвитку громади та представляє джерело необхідної інформації для інвестора й аналітичну базу для формування правильного уявлення про інвестиційну привабливість ОТГ, є інвестиційний паспорт. Передача інвестиційного паспорта інвестору для початкового етапу контактів є невід'ємною частиною побудови іміджу, що місцева влада є професійним партнером в інвестуванні. Якість і коректність складання інвестиційного паспорту безпосередньо впливає на формування остаточного рішення інвестора про доцільність вкладення коштів.

З метою надання методичної допомоги органам місцевого самоврядування з питань залучення інвестиційних ресурсів в розвиток територіальних громад виконавчим апаратом обласної ради підготовлено основні вимоги до структури інвестиційного паспорта ОТГ, а також перелік інформаційних даних, які необхідні для його розробки (додаються).

Консультаційну допомогу з питань розробки інвестиційного паспорту ОТГ можна отримати в управлінні моніторингу бюджетних програм та інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого апарату обласної ради за тел. (0629) 41-18-32.

Прес-служба

Website Security Test