Пресс-центрНовостиПройшли сесії Маріупольської міської ради та ...
Новости

05.06.2020, 11:40

Встановлення місцевих податків і зборів - роз’яснення для органів місцевого самоврядування

Другие новости

04.06.2020, 11:35

Українська молодь може отримати фінансування власних digital-проєктів

03.06.2020, 16:20

Рубцівський старостинський округ Лиманської об’єднаної територіальної громади: становлення та розвиток

02.06.2020, 11:25

Реорганізація органів місцевої влади після утворення нових районів: Мінрегіон розробив законопроект

01.06.2020, 14:40

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на червень 2020 року

Пройшли сесії Маріупольської міської ради та Олександрівської селищної ОТГ

31 июля 2019 года, 15:30

30 липня відбулося пленарне засідання 43 сесії Маріупольської міської ради. Провів засідання секретар міської ради Степан Махсма.

В роботі пленарного засідання взяли участь начальники управлінь, відділів міської ради, керівники правоохоронних органів, селищні та сільські голови, представники ЗМІ та інші.

Перед початком роботи сесії виступив з інформацією про діяльність у першому півріччі 2019 року Андрій Крамчанінов, керівник Маріупольської місцевої прокуратури №2.

У ході пленарного засідання розглянуто 138 питань порядку денного, за всіма були прийняті відповідні рішення. Основні питання:

- Про надання згоди на участь в інвестиційному проекті «Модернізація системи водопостачання міста Маріуполя»

- Про отримання гранту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для фінансування інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності у громадських будівлях міста Маріуполя»

На пленарному засіданні також було внесено зміни та доповнення до рішень міської ради:

- Про Програму економічного і соціального розвитку м. Маріуполя на 2019 рік»;

- Про затвердження міської цільової програми «Велика родина» на 2018-2022 роки;

- Про діяльність комітетів самоорганізації населення у м. Маріуполі.

 Депутатами на сесії було розглянуто та прийнято соціально важливе рішення «Про надання матеріальної допомоги мешканцям м. Маріуполя на лікування». Воно стосується людей, які опинилися в складному матеріальному становищі. Допомогу отримає 101 громадянин, у більшості випадків це люди з онкологічними захворюваннями. Загальна сума, яку виділили з міського бюджету на лікування складає майже 2 млн гривень.

Також на сесії були розглянути земельні та питання комунальної власності.


31 липня відбулася чергова 20 сесія Олександрівської селищної об’єднаної територіальної громади.

У ході пленарного засідання розглянуто 31 питання порядку денного, зокрема було внесено зміні до селищного бюджету на 2019 рік.

Під час засідання депутати заслухали інформацію про хід виконання  Програми економічного і соціального розвитку Олександрівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020-2021 роки за I півріччя 2019 року,  внесли зміни до  неї, затвердили Програму «Фінансова підтримка комунального підприємства Олександрівської селищної ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019-2020 роки».

Також депутати розглянули питання про створення Золотопрудського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – дитячий садок» Олександрівської селищної ради Донецької області та комунального закладу «Олександрівська публічна бібліотека Олександрівської селищної  ради  Донецької області», та низку інших питань, зокрема земельних.

 

Прес-служба

Website Security Test