Пресс-центрНовостиВідбувся круглий стіл з питань запровадження ...
Новости

15.08.2019, 13:20

Відбулися сесії Дружківської та Мирноградської міських рад

Другие новости

11.08.2019, 13:55

З Днем будівельника!

09.08.2019, 09:40

До уваги органів місцевого самоврядування! Термін подання заявок на Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» продовжено до 4 жовтня

08.08.2019, 10:45

Міста на Донеччині стануть зручними для жителів та гостей

05.08.2019, 10:00

Про хід виконання комплексної програми економічного розвитку сільських територій Донецької області на 2018-2020 роки за І півріччя 2019 року

Відбувся круглий стіл з питань запровадження інструментів залучення громадян до вирішення питань соціально-економічного розвитку Нікольського району

25 июля 2019 года, 11:50

24 липня в Нікольській районній раді проведено круглий стіл з питань запровадження інструментів залучення громадян до вирішення питань соціально-економічного розвитку Нікольського району.

У заході взяли участь голова Нікольської районної ради Василь Мітько, заступник голови Нікольської районної ради Ірина Плавська, представники виконавчого апарату Нікольської районної ради та райдержадміністрації.

Від виконавчого апарату обласної ради взяли участь керуючий справами виконавчого апарату Марина Гончарова та начальник управління моніторингу бюджетних програм та інформаційно-аналітичного забезпечення Олена Сколова.

IMG_7110 1.jpg

О.В. Сколова  проінформувала учасників заходу про основні засади запровадження бюджету участі як інструменту залучення громадськості до прийняття рішень, а також можливість проведення конкурсу проектів місцевого розвитку.

Під час обговорення було проаналізовано відмінності цих механізмів громадської участі. В обох випадках ініціатива належить громадянам: будь-який житель може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в громаді відповідно до визначених пріоритетних напрямів розвитку району. У разі застосування бюджету участі перелік проектів до впровадження визначається за результатами голосування жителів району. Під час проведення конкурсу проектів місцевого розвитку відбір проектів здійснює Координаційна рада на підставі експертних оцінок членів ради.

Ознайомитися з інформацією про основні засади бюджету участі можна у додатку, наведеному нижче.

Прес-служба

Website Security Test