Пресс-центрНовостиВідбувся круглий стіл на тему: «Децентралізац...
Новости

21.02.2020, 11:15

Відбулися сесії місцевих рад

Другие новости

20.02.2020, 15:40

Діти-переселенці отримали право на безкоштовне харчування

19.02.2020, 09:10

ДО УВАГИ ОТГ: Кращі практики надання культурних послуг. Опитування для об'єднаних громад

18.02.2020, 09:10

Добропільський район святкує 85-ту річницю свого створення

17.02.2020, 09:35

Міста Донецької області вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Відбувся круглий стіл на тему: «Децентралізація в Донецькій області: новий етап реформування»

12 июля 2019 года, 15:25

12 липня в Маріуполі у приміщенні освітнього хабу Spalach відбувся круглий стіл на тему: «Децентралізація в Донецькій області: новий етап реформування». Організатором заходу виступив Донецький центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

В роботі взяли участь директор ЦРМС Сергій Івахнін, експерт з реформування місцевого самоврядування Максим Ткач, представники Нікольської районної ради, Мангушської районної державної адміністрації, Маріупольської міської ради, Фонду розвитку Маріуполя, від Донецької обласної ради були присутні керуючий справами виконавчого апарату Марина Гончарова, начальник управління моніторингу бюджетних програм Олена Сколова.

Наразі триває обговорення реформи адміністративно-територіального устрою Донецької області та створення укрупнених районів. Учасники круглого столу розглянули питання реформування субрегіонального рівня, обговорили розмежування повноважень між об’єднаними територіальними громадами та районними радами. Також увагу приділили перспективам створення об’єднаних територіальних громад в Нікольському та Мангушському районах.

Усі напрацьовані пропозиції Донецький ЦРМС узагальнить та направить до робочої групи з реформування місцевого самоврядування в Донецькій області.

Прес-служба

Website Security Test