Пресс-центрНовостиДо уваги органів місцевого самоврядування та ...
Новости

10.07.2020, 09:15

Депутат Донецької обласної ради Олександр Птиця провів "пряму телефонну лінію"

Другие новости

09.07.2020, 09:40

На засіданні Комісії УАРОР обговорили реформу районного рівня та вибори

07.07.2020, 14:40

Депутати Донецької обласної ради звернулися до Верховної Ради України щодо забезпечення виплат, встановлених законодавством, шахтарям-пенсіонерам – Героям України

03.07.2020, 14:25

Постанова про утворення та ліквідацію районів готова до розгляду у Верховній Раді

02.07.2020, 14:45

Відбулася сесія районної ради

До уваги органів місцевого самоврядування та внутрішньо переміщених осіб!

11 июля 2019 года, 14:20

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 582 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» запроваджено механізм розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Згідно з затвердженим Порядком фонди житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб формуються органами місцевого самоврядування, а в разі їх відсутності — відповідними військово-цивільними адміністраціями шляхом:

  • будівництва нового житла;
  • реконструкції наявних будинків і гуртожитків, а також переобладнання нежитлових приміщень на житлові;
  • передачі житла в комунальну або державну власність;
  • придбання житла;
  • капітального ремонту об’єктів житлового фонду, зокрема об’єктів соціального призначення.

Житлове приміщення з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб надається внутрішньо переміщеній особі та членам її сім’ї безоплатно за місцем фактичного проживання (перебування) в межах території обслуговування районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських рад, в яких зазначені особи та члени їх сімей перебувають протягом року на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб.

Потреба в житлових приміщеннях з фондів визначається у розмірі не менш як 6 кв. метрів на одну особу, з урахуванням потреби різних соціальних груп.

Облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлових приміщень для тимчасового проживання, здійснюється на підставі заяви, поданої до відповідного органу місцевого самоврядування.

Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб мають сім’ї з неповнолітніми дітьми, вагітні жінки, особи, які втратили працездатність, та особи пенсійного віку.

Пріоритетність надання внутрішньо переміщеним особам житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб визначається за кількістю балів, що набере внутрішньо переміщена особа (сім’я), за визначеною системою нарахування балів.

З текстом постанови можна ознайомитися за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadku-formuvannya-fondiv-zhitla-dlya-t260619

Прес-служба

Website Security Test