Пресс-центрНовостиДепутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов...
Новости

28.02.2020, 11:10

Відбулися сесії міських рад

Другие новости

28.02.2020, 10:05

У Краматорську обговорили майбутні зміни до Конституції України

27.02.2020, 09:25

Депутати Донецької обласної ради просять прискорити доопрацювання законопроекту щодо реалізації права на пенсію

26.02.2020, 16:20

Соціально-економічне становище Донецької області у січні 2020 року

26.02.2020, 10:45

Сергій Чернов: Конституційна реформа має стати потужним стимулом для розвитку територій

Депутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов привітав ветеранів Бахмута з Днем перемоги

10 мая 2019 года, 16:50

Минуло вже 74 роки з того часу, як закінчилася Велика Вітчизняна війна. З кожним роком стає все менше тих, хто брав участь в бойових діях проти фашистської Німеччини. Практично всі вони старше 90 років. За традицією напередодні свята і в День перемоги депутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов привітав ветеранів не тільки теплими словами, а й подарунками.

9 травня біля Обеліска Слави, що у верхньому парку м.Бахмута, пройшов традиційний мітинг. Кілька сотень мешканців прийшли сюди з квітами, щоб покласти їх до підніжжя Обеліска, віддавши данину пам'яті загиблим в роки війни.

1.jpg

Як завжди, в цей день всіх охочих пригощали смачною солдатською кашею, приготовленою в польовій кухні. Поруч на майданчику аніматори влаштували ігри та змагання для дітей. Кожен маленький учасник отримував приз. Тут же всі присутні із задоволенням слухали виступ подружжя Оксани та Олександра Піскунова. Військові пісні і сучасні композиції про війну в їх виконанні розбурхували душу, викликали сльози на очах слухачів. Кожен бажаючий отримав безкоштовно морозиво.

Поруч на майданчику кафе «Райський куточок» працівники Міського Центру дитячої та юнацької творчості проводили майстер-класи. Під їх керівництвом маленькі гості тематичного острівця освоювали різні види рукоділля, малювання, конструювання. Словом, заняття до душі міг знайти кожен незалежно від віку і смаків.

3.jpg

«Такі дати не можна забувати, скасовувати, нівелювати їх значення в житті країни, у вихованні дітей і молоді. Народ, який не пам'ятає свого минулого, не має майбутнього. Ці слова якнайкраще відображають те значення, яке має свято Великої перемоги. Нехай в нашій країні завжди буде тільки мирне життя і процвітання», - сказав Ордаш Дадашов, вітаючи всіх зі святом.

Прес-служба

Website Security Test