Пресс-центрНовостиВідбулися чергові сесії міських рад Донецької...
Новости

30.05.2020, 10:05

Відбулися сесії районних рад

Другие новости

29.05.2020, 11:10

Соціально-економічне становище Донецької області у січні–квітні 2020 року

28.05.2020, 14:05

Святогірському історико-архітектурному заповіднику виповнюється 40 років

27.05.2020, 16:15

Відбулися сесії міських рад

26.05.2020, 12:30

Доходи і видатки обласного бюджету Донецької області

Відбулися чергові сесії міських рад Донецької області

18 апреля 2019 года, 15:35

16 квітня відбулася 30 сесія Покровської районної ради. Провів засідання голова ради Михайло Костюк.

У ході пленарного засідання було розглянуто 13 питань порядку денного, які попередньо були опрацьовані на засіданнях профільних постійних комісій районної ради. 

В ході пленарного засідання депутати розглянули звіт про виконання за 1 квартал 2019 року Програми економічного і соціального розвитку Покровського району на 2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020 і 2021 роки.

Затвердили Програму з відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими на заходи з енергозбереження та підвищення енергоефективності для населення Покровського району на 2019-2021 роки.

Під час пленарного засідання було розглянуто низку питань щодо внесення змін:

- до районного бюджету на 2019 рік;

- до Програми економічного і соціального розвитку Покровського району на 2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020 і 2021 роки;

- до Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Покровському районі на 2019-2020 роки;

- до Програми «Поводження з відходами в Покровському районі на 2017-2020 роки;

- до Районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Покровському районі на 2017-2021 роки,

та інші питання.

 

 

17 квітня відбулася 56 сесія Добропільської міської ради. Провів засідання секретар міської ради Володимир Плєтньов.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати міської ради, керівники правоохоронних органів, працівники виконавчого апарату міської ради, представники ЗМІ та інші.

Депутати розглянули та внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Добропілля та до міського бюджету на 2019 рік.

На сесії заслухали підсумки виконання за 2018 рік Програми забезпечення населення якісною питною водою у місті Добропілля «Питна вода 2006 – 2020 роки».

У ході пленарного засідання було розглянуто та взято до відома звіт тимчасової контрольної комісії Добропільської міської ради з аналізу обґрунтованості тарифу на теплову енергію та звіт про виконання заходів щодо доручення виборців.

 

 

18 квітня відбулася чергова 63 сесія Лиманської міської ради, яку провела секретар міської ради Тетяна Каракуц.

В ході пленарного засідання було розглянуто 179 питань.

Депутати внесли зміни та доповнення до ряду програм, виконання яких проводиться у 2019 році: 

- Програми економічного і соціального розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади;

- Програми реформування, розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою території Лиманської ОТГ;

- Програми розвитку місцевого самоврядування Лиманської об’єднаної територіальної громади;

- Комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції Лиманської ОТГ;

-  Комплексної програми щодо медичної, соціальної підтримки громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи осіб прирівняних до них, ветеранів війни та праці, ветеранів Афганської війни (воїнів інтернаціоналістів), осіб з інвалідністю Лиманської ОТГ.

З метою забезпечення процесу проведення електронних публічних консультацій на території Лиманської ОТГ та для безпосередньої участі членів територіальної громади міста у здійсненні місцевого самоврядування депутати затвердили Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту «Безкоштовне створення та впровадження веб-сервісу Електронні консультації з громадськістю». Реалізація проекту дасть можливість оприлюднювати пропозиції щодо вирішення певного питання з можливістю коментування учасниками е-консультації та внесенням власних коментарів або оприлюднення проекту нормативно-правового акту органами місцевого самоврядування з можливістю коментування документу учасниками е-консультації та внесенням власних коментарів.

Також затверджено у новій редакції Регламент Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Лиманської міської ради та переліку послуг, що надаються через Центр.

Окрім того, депутати прийняли низку рішень з земельних та інших питань, які були внесені на розгляд пленарного засідання.

 


Прес-служба

Website Security Test