Пресс-центрНовостиПредставники органів місцевого самоврядування...
Новости

03.07.2020, 14:25

Постанова про утворення та ліквідацію районів готова до розгляду у Верховній Раді

Другие новости

02.07.2020, 14:45

Відбулася сесія районної ради

02.07.2020, 13:45

Вітаємо всіх донеччан з 88-річчям Донецької області!

01.07.2020, 15:40

Місцеві вибори. Як будуть представлені інтереси громад у районних та обласних радах – питання до Парламенту

01.07.2020, 14:35

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на липень 2020 року

Представники органів місцевого самоврядування Донецької області взяли участь у круглому столі «Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи»

25 марта 2019 года, 11:00

Українська асоціація районних та обласних рад за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» 22 березня провела в м.Києві круглий стіл «Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи». 

2.jpg

У заході, який очолив Президент Асоціації Сергій Чернов, участь взяли: представники Ради Європи, генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Мінрегіону Сергій Шаршов, голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Микола Федорук, експерти Асоціації, представники органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з Донецької, Луганської, Тернопільської, Харківської областей, науковці, представники міжнародних організацій.

 1.jpg

Метою заходу стало обговорення Проекту з моделювання спроможного районного рівня у Донецькій, Луганській, Тернопільській та Харківській областях. Були розглянуті перспективи законодавчого забезпечення реформи децентралізації, критерії моделювання адміністративно-територіального устрою. Аудиторії презентували приклади реалізації Проекту у визначених регіонах. Присутні загалом підтримали результати роботи. 


Водночас було зазначено, що паралельно напрацьовуються пропозиції до законодавства з розмежування повноважень та нагляду за діяльністю органів місцевого самоврядування. 

3.jpgДонецьку область представляли керуючий справами виконавчого апарату Донецької обласної ради Марина Гончарова, голова Нікольської районної ради Василь Мітько, голова Добропільської районної ради Тамара Бєлянкіна.

Прес-служба

Website Security Test