Пресс-центрНовостиВідбувся другий етап круглого столу з моделю...
Новости

18.07.2019, 11:00

Протягом тижня пройшли сесії міських рад Донецької області

Другие новости

18.07.2019, 10:00

Молодіжна ініціатива: У Званівській ОТГ відкрили молодіжний центр

17.07.2019, 10:30

Кабінет Мінстрів України внес зміни до перспективного плану формування територій Донецької області

17.07.2019, 10:00

Ековектор: У Краматорську пройшов дитячий екологічний форум

16.07.2019, 16:35

Депутат обласної ради Сергій Чертков провів пряму телефонну лінію

Відбувся другий етап круглого столу з моделювання системи адміністративно-територіального устрою Донеччини

06 февраля 2019 года, 10:50

5 лютого в місті Краматорську відбувся другий етап круглого столу на тему «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Донеччини», який було проведено Українською асоціацією районних та обласних рад за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

В обговорені взяли участь представники районних рад, рад об’єднаних територіальних громад, Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування.

1.jpg

Учасникам була представлена модель адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня.

Відповідно до запропонованої моделі АТУ в Донецькій області на території, підконтрольній українській владі, планується сформувати 4 райони з адміністративними центрами в містах Маріуполь, Волноваха, Покровськ та Краматорськ. Із запропонованих районів два (Маріупольський і Волноваський) повністю співпадають з госпітальними округами, затвердженими розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 995-р. Краматорський район створюється на базі трьох госпітальних округів - Краматорського, Бахмутського та Слов’янського, а територію Олександрівського району пропонується включити до Покровського району.

3.jpg

Під час обговорення  Олександрівською районною радою запропоновано віднести територію Олександрівського району не до Покровського, а до Краматорського району, враховуючи відстань від смт Олександрівка до м. Краматорська, належність Олександрівської районної лікарні до Краматорського госпітального округу та налагоджені зв’язки з надання медичних послуг.

Слов’янською районною радою висловлено пропозицію виділити укрупнений район в межах Слов’янського госпітального округу, що дасть можливість наблизити мешканців до соціальних та адміністративних послуг.

Учасники заходу обговорили пропозиції районних рад щодо внесення змін до запропонованої моделі адміністративно-територіального устрою області.

2.jpg

Від Донецької обласної ради у круглому столі взяли участь керуючий справами виконавчого апарату Марина Гончарова і в.о. начальника управління організаційного забезпечення діяльності ради та її органів Юрій Кукла.

Прес-служба

Website Security Test