Пресс-центрНовостиВідбувся круглий стіл з моделювання адмінтеру...
Новости

18.04.2019, 15:35

Відбулися чергові сесії міських рад Донецької області

Другие новости

16.04.2019, 10:05

Молодіжна ініціатива: Молодь Донеччини, представники учбових закладів та громадських організацій, взяли участь у дводенному тренінгу «Влада і молодіжна громада»

12.04.2019, 10:10

За ініціативи виконавчого апарату Донецької обласної ради відбувся тренінг з питань підготовки проектів місцевого розвитку для сільських та селищних рад Нікольського району

12.04.2019, 09:35

Ековектор: На території м. Бахмут молоддю міста реалізується проект «Дозвілля без шкоди для довкілля»

11.04.2019, 10:25

Відбулася сесія Дружківської міської ради

Відбувся круглий стіл з моделювання адмінтерустрою області

16 января 2019 года, 14:35

15 січня в місті Краматорську відбувся круглий стіл на тему «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Донеччини».

Захід проведено Українською асоціацією районних та обласних рад за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

2.jpg

У обговорені  прийняли участь представники районних та міських рад, рад об’єднаних територіальних  громад, облдержадміністрації, Центру розвитку місцевого самоврядування. Від Донецької обласної ради у круглому столі взяв участь в.о. начальника управління організаційного забезпечення діяльності ради та її органів Юрій Кукла.

З повідомленням щодо передумов для створення спроможних районів Донецької області виступили експерт Української асоціації районних та обласних рад з питань реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади Олександр Даниленко, директор департаменту з питань місцевого самоврядування та адмінтерустрою Мінрегіону Микола Рубчак та експерт Центрального офісу реформ при Мінрегіоні Павло Остапенко.

1.jpg

Учасники заходу обговорили запропоновані моделі адміністративно-територіального устрою області, яка передбачає укрупнення районів в межах госпітальних округів у Донецькій області, затверджених  розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року.

В лютому планується провести другий етап круглого столу, на якому розглянути проект територій нових районів з врахуванням пропозицій, що надійдуть від місцевих рад.

3.jpg

Прес-служба

Website Security Test