Пресс-центрНовостиВідбулася позачергова сесія Мангушської район...
Новости

03.07.2020, 14:25

Постанова про утворення та ліквідацію районів готова до розгляду у Верховній Раді

Другие новости

02.07.2020, 14:45

Відбулася сесія районної ради

02.07.2020, 13:45

Вітаємо всіх донеччан з 88-річчям Донецької області!

01.07.2020, 15:40

Місцеві вибори. Як будуть представлені інтереси громад у районних та обласних радах – питання до Парламенту

01.07.2020, 14:35

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на липень 2020 року

Відбулася позачергова сесія Мангушської районної ради

12 декабря 2018 года, 15:55

11 грудня відбулося позачергове пленарне засідання Мангушської районної ради 7 скликання. Провів засідання голова районної ради Володимир Топузов.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, керівники райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники правоохоронних органів, селищні і сільські голови та інші. Від виконавчого апарату Донецької обласної ради участь взяв в.о. начальника оргуправління Юрій Кукла.

Перед початком роботи відбулося нагородження Грамотами районної ради та райдержадміністрації кращих депутатів і представників місцевого самоврядування за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток економічного та соціального потенціалу територіальних громад району, високу громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні. Грамотою Української асоціації районних та обласних рад нагороджено голову районної ради Володимира Топузова.

1.jpg

У ході пленарного засідання було розглянуто 20 питань порядку денного, по всім прийняті позитивні рішення.  

На пленарному засіданні було заслухано хід виконання 4 районних програм:

-  комплексної Програми «Про протидію правопорушенням на 2016-2020 роки»;

-  Програми забезпечення компенсаційними виплатами фізичних осіб, які надають соціальні послуги, на 2018-2020 роки;

- Програми соціального захисту учасників бойових дій – учасників антитерористичної операції, громадян, постраждалих внаслідок ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, учасників бойових дій, воїнів-інтернаціоналістів на 2018-2019 роки;

-   комплексної соціальної Програми «Молодь і сім’я Мангушського району на 2017-2020 роки».

Депутати внесли зміни до  раніше прийнятих програм: Програми економічного і соціального розвитку Мангушського району на 2018 рік,  Програми забезпечення компенсаційними виплатами фізичних осіб, які надають соціальні послуги, Програми компенсації за пільговий проїзд та послуги зв’язку окремим категоріям громадян, Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Мангушського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки.

Так, до Програми економічного і соціального розвитку Мангушського району на 2018 рік було внесено зміни і доповнення до розділу «Інвестиційна діяльність та розвиток інфраструктури», якими передбачено збільшення співфінансування з районного бюджету на будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Мелекіне.

Також депутати районної ради внесли зміні до районного бюджету на 2018 рік, заслухали звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року, затвердили передавальний акт комісії з реорганізації юридичної особи комунального підприємства редакція Мангушської районної газети  «Сельская новь» в ТОВ «Редакція газети «Сельская новь»  та прийняли рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 13 мешканцям району в розмірі від однієї до трьох тисяч гривень.

Прес-служба

Website Security Test