Пресс-центрНовостиПредставники органів місцевого самоврядування...
Новости

18.04.2019, 15:35

Відбулися чергові сесії міських рад Донецької області

Другие новости

16.04.2019, 10:05

Молодіжна ініціатива: Молодь Донеччини, представники учбових закладів та громадських організацій, взяли участь у дводенному тренінгу «Влада і молодіжна громада»

12.04.2019, 10:10

За ініціативи виконавчого апарату Донецької обласної ради відбувся тренінг з питань підготовки проектів місцевого розвитку для сільських та селищних рад Нікольського району

12.04.2019, 09:35

Ековектор: На території м. Бахмут молоддю міста реалізується проект «Дозвілля без шкоди для довкілля»

11.04.2019, 10:25

Відбулася сесія Дружківської міської ради

Представники органів місцевого самоврядування Донецької області взяли участь в засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад

05 декабря 2018 года, 09:10

4 грудня в м.Київі відбулося засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад. У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування Донецької області – член правління, голова Нікольської районної ради Василь Мітько, керуючий справами виконавчого апарату Донецької обласної ради Марина Гончарова.

1.jpg

Засідання провів Президент Асоціації Сергій Чернов. Також були присутні співробітники проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Під час заходу обговорювалися наступні питання діяльності Асоціації :

-         Про прийом до Асоціації нових членів

-         Про затвердження Плану роботи Правління та Секретаріату Асоціації на 2019 рік

-         Про взаємодію Асоціації та Громадської ради при МВС України

2.jpg

 Також було представлено Звіт «Обговорення добровільного приєднання громад до міст обласного значення» за результатами серії діалогових круглих столів, які протягом вересня-листопада 2018 року було організовано Координатором проектів ОБСЄ в Україні за  підтримки міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, асоціації міст України, офісу реформ кабінету міністрів України за сприяння Центрів розвитку місцевого самоврядування U-Lead в рамках проекту «Сприяння діалогу щодо реформ в Україні».

Прес-служба

Website Security Test