Пресс-центрНовостиВідбулася сесія Волноваської районної ради...
Новости

07.12.2019, 09:45

Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!

Другие новости

06.12.2019, 09:20

Реформування задля розвитку громад

04.12.2019, 12:00

Донецький центр розвитку місцевого самоврядування провів тренінг на тему: «Реформування земельних відносин та повноваження органів місцевого самоврядування в сучасних умовах»

04.12.2019, 10:45

Вітаємо переможців Донецького обласного конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”!

03.12.2019, 10:40

Форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави»

Відбулася сесія Волноваської районної ради

14 ноября 2018 года, 16:00

Сьогодні, 14 листопада, відбулася чергова 24 сесія Волноваської районної ради. Провів засідання голова районної ради Валерій Лубінець.

В роботі пленарного засідання взяли участь народні депутати України Володимир Гусак і Дмитро Лубінець, депутати районної ради, керівники райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники правоохоронних органів, селищні та сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

У ході пленарного засідання було розглянуто 48 питань порядку денного, які попередньо були опрацьовані на засіданнях профільних постійних комісій районної ради.  

1 волн.jpg

Депутати затвердили Районну програму покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу позашкільних закладів Волноваського району на 2018 рік. Програмою передбачається проведення модернізації структури та змісту позашкільної освіти, розвитку мережі гуртків і секцій та підвищення якості освітньої діяльності позашкільних навчальних закладів системи освіти шляхом надання підтримки та забезпечення розвитку позашкільних  навчальних закладів району, створення додаткових можливостей для духовного, інтелектуального і фізичного розвитку дітей та учнівської молоді, що бажають здобути позашкільну освіту.

На пленарному засіданні були внесені зміни до 13 раніше прийнятих програм, серед них:

-  до Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2018 рік

- до Цільової програми щодо організації  харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгової категорії у закладах освіти Волноваського району на  2018 рік;

- до Районної  програми покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів  Волноваського району на 2018 рік;

- до Програми  забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на території Волноваського району на 2018 рік;

- до Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги  населенню Волноваського району на 2018 рік.

Депутати заслухали хід виконання Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у Волноваському районі на 2016-2020 роки. В.о. начальника відділу у Волноваському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області доповів про хід виконання заходів програми щодо раціонального використання земель, проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та земельних ділянок під господарськими будівлями та дворами, передачі земельних ділянок у власність громадян, проведення інвентаризації земель державної та комунальної власності, здійснення будівництва і реконструкцій протиерозійних, гідротехнічних споруд з захисту від підтоплення території.

Також депутати внесли зміні до районного бюджету на 2018 рік, заслухали звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року, затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок розташованих за межами населених пунктів місцевих рад району та розглянули ряд інших питань.

Прес-служба

Website Security Test