Пресс-центрНовости95-річчя Бахмутського району...
Новости

14.12.2018, 10:40

Депутат обласної ради Володимир Степанов в режимі «прямої лінії» відповів на питання виборців

Другие новости

12.12.2018, 15:55

Відбулася позачергова сесія Мангушської районної ради

07.12.2018, 09:10

С Днем местного самоуправления!

06.12.2018, 09:30

Відбувся круглий стіл щодо актуальних питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

05.12.2018, 09:10

Представники органів місцевого самоврядування Донецької області взяли участь в засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад

95-річчя Бахмутського району

19 ноября 2018 года, 09:05

16 листопада 2018 року своє 95-річчя відзначив Бахмутський район. Ювілей приурочили до Дня працівників сільського господарства.

На свято запросили жителів району, працівників районних підприємств та аграрного сектору, представників Донецької обласної державної адміністрації, Командування Операції Об’єднаних Сил та Бахмутської міської ради.

На початку свята присутніх привітав голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць який з нагоди свята нагородив видатних працівників Бахмутських земель.

Також до привітань долучилися представники Командування Операції Об’єднаних Сил, керівництво району та Бахмутський міський голова Олексій Рева.

«Сьогоднішнє свято - це гарна нагода згадати та віддати пошану тим, хто творив історію району, осмислити сьогоднішній день, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ», - зазначив Олексій Рева.

Наприкінці промови Олексій Рева нагородив подяками Бахмутської міської ради сільських голів, які розвивають території району та активно співпрацюють з міською радою, та з нагоди свята презентував громаді Бахмутського району корзину квітів та святковий торт для маленьких артистів, які подарували присутнім на святі творчі номери.

Для довідки:

Бахмутський район розташований в північно-східній частині Донецької області і межує на сході з Луганською областю, на південному заході з Краснолиманським районом, на заході із Слав’янським та Костянтинівським районами, на північному сході з м. Горлівка та з півдня з Шахтарським районом.

Адміністративний центр району розташований в м.Бахмуті, сполучення якого з обласним центром м. Донецьком, здійснюється залізничним та автомобільним транспортом. Майже всі населені пункти району мають автобусне сполучення з районним центром. Загальна територія району становить 1770 кв. км.

 Територія Бахмутського району розташована в межах Донецького кряжу. Поверхня підвищена. Місцями висота досягає 250 метрів над рівнем моря. В геоморфологічному відношенні район становить собою плато, розрізане балками, ярами та долинами малих річок.

 На території району протікає значна кількість річок, багато ставків та водоймищ. По території району протікає р. Бахмутка довжиною 86 км, площа басейну становить 1680 кв.км. По своєму режиму річка відноситься до типу рівнинних, переважно снігового поповнення.

У кліматичному відношенні Бахмутський район відноситься до теплого недостатньо-зволоженого району Донецької області.

 Клімат помірно-континентальний. Найхолодніші місяці року – січень і лютий (середня температура мінус 6-8 Со). Максимальна глибина промерзання ґрунту 80 см, мінімальна 27 см. Самий теплий місяць – липень (+20, +25Со). Середньорічна кількість атмосферних опадів рівна 500 мм. З них більша частина випадає в теплий період.

 Бахмутський район багатий корисними копалинами, такими як поварена сіль, доломітами для металургії, вогнетривкими глинами, глинами тугоплавкими, пісок формований, гіпс, піщаник, крейда та цеглово-черепична сировина.

Бахмутський район являється одним із найбільших соледобувних районів в Україні.

В межах району експлуатується 2 великих родовища повареної солі: Бахмут та Ново–Карфагенне. Загальновідомими являються Часово-Ярське родовище вогнетривких глин та Сіверське родовище доломітів для металургії.


Прес-служба

Website Security Test