Пресс-центрНовостиВідбулася сесія Лиманської об’єднаної терито...
Новости

18.04.2019, 15:35

Відбулися чергові сесії міських рад Донецької області

Другие новости

16.04.2019, 10:05

Молодіжна ініціатива: Молодь Донеччини, представники учбових закладів та громадських організацій, взяли участь у дводенному тренінгу «Влада і молодіжна громада»

12.04.2019, 10:10

За ініціативи виконавчого апарату Донецької обласної ради відбувся тренінг з питань підготовки проектів місцевого розвитку для сільських та селищних рад Нікольського району

12.04.2019, 09:35

Ековектор: На території м. Бахмут молоддю міста реалізується проект «Дозвілля без шкоди для довкілля»

11.04.2019, 10:25

Відбулася сесія Дружківської міської ради

Відбулася сесія Лиманської об’єднаної територіальної громади

18 октября 2018 года, 16:05

18 жовтня відбулася чергова 55 сесія Лиманської міської ради, яку провела секретар міськради Тетяна Каракуц.

В роботі пленарного засідання взяли участь: депутати міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, селищні та сільські старости, керівники правоохоронних органів, установ, підприємств, організацій, представники громадських організацій та ЗМІ.

У ході засідання було розглянуто 63 питання порядку денного, які  попередньо були  опрацьовані на засіданнях профільних постійних комісій міської ради.

11.jpg

На пленарному засіданні було внесено зміни та доповнення у вісім розділів  Програми економічного і соціального розвитку Лиманської об'єднаної територіальної громади на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки, серед них до заходів розділу  «Дорожньо-транспортний комплекс»,  «Житлове господарство та комунальна інфраструктура»,  «Соціальний захист населення», «Культура і туризм»,  «Освіта», «Фізичне виховання та спорт», «Перелік інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році», «Розвиток підприємницького середовища».

Також депутати внесли зміні до Програми реформування, розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою території Лиманської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік та до рішення міської ради від 22.12.2017 № 7/40-1790 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

З метою забезпечення житлових прав та соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, депутати уповноважили виконавчий комітет Лиманської міської ради придбати у комунальну власність Лиманської об'єднаної територіальної громади три однокімнатних квартири, які будуть надані відповідним категоріям громадян. Квартири буде придбано на вторинному ринку житла за рахунок коштів бюджету об'єднаної територіальної громади та субвенції з обласного бюджету.

У ході сесії було розглянуто і в межах штатної чисельності внесено зміни до структури  Лиманської міської ради та її виконавчих органів.

Також депутати розглянули 46 земельних проектів, що стосуються життєдіяльності мешканців громади, та розглянули ряд інших питань, по всім прийняли відповідні рішення.

 

Прес-служба

Website Security Test