Пресс-центрНовостиСемінар з питань забезпечення діяльності орга...
Новости

21.03.2019, 16:05

20 березня відбулися чергові сесії Добропільської, Мирноградської і Селидівської міських рад

Другие новости

20.03.2019, 10:05

УАРОР розпочинає надавати експертну підтримку громадам у постраждалих від конфлікту районах

18.03.2019, 11:45

Відбувся семінар навчального курсу «Система державної допомоги в Україні»

17.03.2019, 11:55

С Днем работников жилищно-коммунального хозяйства и бытового обслуживания населения Украины!

08.03.2019, 10:30

Поздравляем с 8 марта!

Семінар з питань забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування

30 июля 2018 года, 11:55

26-27 липня у м.Святогірську Донецьким відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування було проведено дводенний семінар з окремих юридичних питань забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад.

У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування Донецької області, як тих, що вже пройшли етап об’єднання в ОТГ, так і тих, у кого це попереду.

1.jpg

Модераторами виступили експерти Аналітично-правової групи Центрального офісу реформ при Мінрегіоні під керівництвом старшого експерту Віри Козіної.

У перший день учасники семінару прослухали лекції на теми: «Питання здійснення регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування», «Управління комунальним майном в органах місцевого самоврядування».

3.jpg

Програмою другого дня було передбачено роботу в групах. Тут аудиторію було поділено на дві частини – представників тих об’єднаних територіальних громад, які планують об’єднання, або йдуть на перші вибори у 2018 році; та тих, в кого вибори відбулися протягом 2016-2018 років.

Для першої цільової групи експерти детально освітили організаційні та кадрові питання, які мають бути вирішеними протягом першого місяця після оголошення результатів перших виборів.

Друга група відпрацювала питання передачі майна спільної власності територіальних громад району у власність об’єднаних територіальних громад.

2.jpg

Загалом захід пройшов на високопрофесійному рівні, цікаво, захоплююче та максимально продуктивно. Лекції були розгорнутими та містили яскраві приклади. Всі учасники отримали ґрунтовні відповіді на важливі питання та мали можливість обговорити наболілі теми у жвавих дискусіях.

Від Донецької обласної ради у семінарі взяла участь керуючий справами виконавчого апарату ради Марина Гончарова.

Прес-служба

Website Security Test