Пресс-центрНовостиСемінар з питань забезпечення діяльності орга...
Новости

21.08.2018, 16:30

Великоновоселківська районна рада проводить конкурс на посаду заступника керуючого справами

Другие новости

21.08.2018, 15:50

"Донецька область у подіях та особах": 95 років Волноваському району

21.08.2018, 15:25

Депутат областного совета Виктор Анненков провел "прямую телефонную линию" с избирателями

16.08.2018, 13:45

Депутати Донецької обласної ради звернулися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з пропозиціями законодавчого врегулювання проблемних питань щодо пільгового проїзду окремих категорій громадян

12.08.2018, 10:30

Вітаємо з Днем будівельника!

Семінар з питань забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування

30 июля 2018 года, 11:55

26-27 липня у м.Святогірську Донецьким відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування було проведено дводенний семінар з окремих юридичних питань забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад.

У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування Донецької області, як тих, що вже пройшли етап об’єднання в ОТГ, так і тих, у кого це попереду.

1.jpg

Модераторами виступили експерти Аналітично-правової групи Центрального офісу реформ при Мінрегіоні під керівництвом старшого експерту Віри Козіної.

У перший день учасники семінару прослухали лекції на теми: «Питання здійснення регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування», «Управління комунальним майном в органах місцевого самоврядування».

3.jpg

Програмою другого дня було передбачено роботу в групах. Тут аудиторію було поділено на дві частини – представників тих об’єднаних територіальних громад, які планують об’єднання, або йдуть на перші вибори у 2018 році; та тих, в кого вибори відбулися протягом 2016-2018 років.

Для першої цільової групи експерти детально освітили організаційні та кадрові питання, які мають бути вирішеними протягом першого місяця після оголошення результатів перших виборів.

Друга група відпрацювала питання передачі майна спільної власності територіальних громад району у власність об’єднаних територіальних громад.

2.jpg

Загалом захід пройшов на високопрофесійному рівні, цікаво, захоплююче та максимально продуктивно. Лекції були розгорнутими та містили яскраві приклади. Всі учасники отримали ґрунтовні відповіді на важливі питання та мали можливість обговорити наболілі теми у жвавих дискусіях.

Від Донецької обласної ради у семінарі взяла участь керуючий справами виконавчого апарату ради Марина Гончарова.

Прес-служба