Пресс-центрНовостиВідбулася одноденна фахова майстерня для пред...
Новости

22.02.2019, 09:40

Третя Національна премія «MEDIA etc.» запрошує журналістів до участі у конкурсі

Другие новости

21.02.2019, 16:00

Відбулася сесія Лиманської об’єднаної територіальної громади

19.02.2019, 09:30

Вітаємо танцювальний колектив "Натхнення" Покровського району з перемогою на конкурсі-фестивалі "Перлина Fest"

18.02.2019, 11:35

"Молодіжна ініціатива": місто Бахмут

15.02.2019, 14:50

Центральна виборча комісія визначила округи Донецької області, на яких не відбудуться вибори

Відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад області на тему: «Секторальні реформи як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика»

20 июня 2018 года, 14:55

19 червня в місті Костянтинівці за підтримки виконавчого апарату обласної ради та Костянтинівської районної ради відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад області на тему: «Секторальні реформи як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика».

Захід був проведений Українською асоціацією районних та обласних рад спільно з Асоціацією міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні («ПУЛЬС»).

У професійній майстерні взяли участь голова Костянтинівської райдержадміністрації, заступник голови Костянтинівської районної ради, голови Бахмутської, Добропільської та Слов’янської районних рад, заступник голови Покровської районної ради.

2.jpg

Від Донецької обласної ради були присутні депутат обласної ради Володимир Поливяний, керуючий справами виконавчого апарату Марина Гончарова та начальник управління моніторингу бюджетних програм та інформаційно-аналітичного забезпечення Олена Сколова.

На заході виступила експерт офісу реформ Марина Гончаренко з інформацією про організаційно-правові засади формування місцевих бюджетів в умовах децентралізації та особливості міжбюджетних відносин, про додаткові фінансові можливості для органів місцевого самоврядування.

1.jpg

Після тематичної частини учасники майстерні мали можливість подискутувати, обмінятися думками, задати питання, на які модератор офісу реформ надала відповіді.

Також представники Костянтинівської районної ради організували для гостей відвідання місцевого музею історії Костянтинівського району.

 

З презентаційними матеріалами фахової майстерні можна ознайомитись у додатку нижче.

          

Прес-служба

Website Security Test