Пресс-центрНовостиНужно сделать все, чтобы Украина жила лучше, ...
Новости

21.10.2021, 14:10

Працівники виконавчого апарату обласної ради та районних рад області беруть участь в удосконаленні законодавства щодо комунальної власності

Другие новости

21.10.2021, 11:05

70% територіальних громад створили Центри надання адмінпослуг, - дані моніторингу Мінрегіону

20.10.2021, 16:30

Місцеві ради в ході сесій розглянули питання економічного та соціального розвитку територіальних громад

19.10.2021, 10:10

Підведено перші підсумки Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування–2021»

18.10.2021, 09:35

20 жовтня - обговорення «Окремі аспекти управління комунальним майном: потенційні законодавчі зміни, обговорення проблемних питань»

Нужно сделать все, чтобы Украина жила лучше, - В. Рыбак

25 января 2013 года, 15:35

IMG_7970.jpgСегодня, 25 января, Председатель Верховной Рады Украины Владимир Рыбак посетил частное акционерное общество "Донецксталь" - металлургический завод".

 

Общаясь с журналистами, В.Рыбак назвал Донбасс "промышленной столицей, основой страны, ее фундаментом".

 

Руководитель парламента отметил важность модернизации промышленного производства, применения новейших технологий. Он заявил, что считает целесообразным создание Банка развития, отметив, что в нынешнем году необходимо привлечь минимум пятьдесят млрд. грн. на строительство и развитие предприятий. Это, в частности, будет способствовать созданию новых рабочих мест.IMG_7989.jpg

 

В.Рыбак акцентировал внимание на важности объединения усилий центральной и местной власти для реализации реформ и социальных инициатив Президента Украины.

 

"Сегодня экономический кризис еще не миновал, но мы должны осуществить реформы, предложенные Главой Государства", - отметил он. Также В.Рыбак подчеркнул необходимость создания парламентом законодательной базы для проведения реформ: "Моя задача как Головы Верховной Рады - объединить усилия всего парламента. Необходимо сделать все, чтобы Украина вошла в число тех европейских стран, которые живут все лучше и лучше".

 

 

 

 

Д О В І Д К А

про Приватне Акціонерне Товариство "Донецьксталь" –

металургійний завод"

Філія "Металургійний комплекс"

Директор заводуЧУМАЧЕНКО Ігор Іванович, 1972 року народження; освіта вища, у 1996 р. закінчив Донецький державний технічний університет за спеціальністю "Економіка і управління в машинобудуванні". Повний кавалер відзнаки "Шахтарська Слава". На посаді з грудня 2012 р. Член Партії регіонів.

 

 

IMG_7955.jpgПриватне Акціонерне Товариство (ПрАТ) "Донецьксталь" – металургійний завод" створено у 2002 р. на базі доменного і сталеплавильного виробництв Донецького металургійного заводу.

Філія "Металургійний комплекс" ПрАТ "Донецьксталь" – металургійний завод" спеціалізується на виробництві ливарного і переробного чавуну, понад 100 марок сталі (вуглецевої, конструкційної, низьколегованої, легованої та ін.).

Якість продукції підтверджено міжнародними сертифікатами. ПрАТ "Донецьксталь" – металургійний завод" – перше підприємство галузі в Україні, що провадило і сертифікувало інтегровану систему управління якістю, екологією та охороною праці відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001.

За підсумками 2012 р. у порівнянні з 2011 р. виробництво чавуну збільшилося на 8,1%, а сталі і прокату зменшилося через зупинку мартенівського виробництва у квітні 2012 р. Фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування за 9 місяців 2012 р. склав 780,1 млн. грн. збитків, що обумовлено несприятливою кон’юнктурою світового ринку металопродукції.

Підприємство своєчасно та в повному обсязі розраховується по платежах до бюджету, Пенсійного фонду, по заробітній платі.

Середньомісячна заробітна плата одного працюючого у 2012 р. у порівнянні з 2011 р. зросла майже на 8% і склала 4 248 грн. Чисельність працюючих – 7 214 чол.

Понад 10 років у металургійному комплексі реалізується комплексна програма технічного переозброєння і стратегічного розвитку, що передбачає впровадження ресурсозберігаючих технологій і збільшення ефективності металургійного виробництва. У результаті реконструкції доменного виробництва обсяги виробництва чавуну збільшилися майже вдвічі, питомі витрати коксу зменшилися у 1,5 рази, повністю виключено використання природного газу з процесу доменної плавки за рахунок його заміни пиловугільним паливом. Крім того, суттєво зменшені викиди забруднюючих речовин в атмосферу завдяки використанню систем пилоуловлювання.

З 2008 р. на підприємстві реалізується черговий етап комплексної програми модернізації виробництва, що передбачає будівництво нової електродугової печі замість виведеного з експлуатації мартенівського виробництва. У квітні 2012 р. у ПрАТ "Донецьксталь" – металургійний завод" повністю виведено з експлуатації останні 4 мартенівські печі. Пуск нової електропечі, який заплановано на ІІ півріччя 2013 р., дозволить не лише збільшити обсяги виробництва високоякісної сталі, але й істотно знизити витрати природного газу, суттєво зменшити шкідливі викиди до навколишнього середовища.

ПрАТ "Донецьксталь" утримує низку об’єктів соціальної сфери: спорткомплекс "Металург", Палац культури, бази відпочинку на Чорному і Азовському морях, виробничі їдальні і буфети, медпункти і гуртожитки.

Духовним центром для заводчан і жителів м.Донецька став храм Святителя Ігнатія Маріупольського, названий на честь митрополита Готфейського й Кафайського, засновника Маріуполя, який вважається покровителем донецьких металургів.

Відкритий і освячений у 2007 році, цей храм став першим храмом в Україні на території промислового підприємства. Дзвін храму вилитий працівниками ливарного цеху заводу. Свято храму відзначається 17 лютого. При храмі діють дитяча недільна школа, працює православна бібліотека.
16 лютого 2012 р. на нижньому поверсі храму відкрилася філія музею історії Донецького металургійного заводу.

Крім того, триває будівництво храму Петра та Февронії на території Центру слов’янської культури. Сам Центр відкритий у січні 2012 р. на базі Палацу культури Донецького металургійного заводу.

Центром культурного відпочинку для заводчан і жителів м.Донецька стало "Містечко посмішок" – парковий комплекс зі світломузичним фонтаном, озером, дитячою залізницею, атракціонами і зоопарком. Благодійний фонд "Спадщина", заснований донецькими металургами, постійно надає допомогу багатодітним родинам, дитячим будинкам і будинкам-інтернатам, лікарням і госпіталям.

 

Пресс-служба