ДокументыПроекты документовб/н - Про передачу до спільної власності територіал...
Темы

Про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходиться в управлінні Волноваської районної ради, КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ВОЛНОВАСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ»

З метою виконання ст. 25 Закону України «Про Державний бюджет України  2015 рік», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року  № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» (із змінами), статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходиться в управлінні Волноваської районної ради, цілісний майновий комплекс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ «ВОЛНОВАСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» (код ЄДРПОУ 01989763), розташований за адресою: 85700, Донецька обл., Волноваський район, м. Волноваха, провулок Матросова, будинок 5, до складу якого входить майно згідно з додатком.

 

2. Облдержадміністрації здійснити заходи з прийому-передачі цілісного майнового комплексу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ «ВОЛНОВАСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» згідно з чинним законодавством.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Мальцев), з питань комунальної власності (Рєпін).

 

В.о. голови обласної ради                                                                     І.Г. Коваль

 

 

Департамент охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації

Website Security Test