ДокументыПроекты документовб/н - Про передачу до комунальної власності територ...
Темы

Про передачу до комунальної власності територіальної громади міста Добропіллля, КОМУНАЛЬНОГО ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАКЛАДУ «ДОБРОПІЛЬСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА»


З метою виконання ст. 25 Закону України «Про Державний бюджет України  на 2015 рік», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» (із змінами), статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, до комунальної власності територіальної громади міста Добропілля, цілісний майновий комплекс КОМУНАЛЬНОГО ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАКЛАДУ «ДОБРОПІЛЬСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» (код ЄДРПОУ 37755440), розташований за адресою: 85000, Донецька область, місто Добропілля, мікрорайон молодіжний, будинок 6, до складу якого входить  майно згідно з додатком.

 

2. Облдержадміністрації здійснити заходи з прийому-передачі цілісного майнового комплексу КОМУНАЛЬНОГО ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАКЛАДУ «ДОБРОПІЛЬСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» згідно з  чинним законодавством.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Мальцев), з питань комунальної власності (Рєпін).

 

 

В.о. голови обласної ради                                                                          І.Г. Коваль

 

 

Департамент охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації

Website Security Test