ДокументыПроекты документовб/н - О создании коммунального учреждения здравоохр...
Темы

О создании коммунального учреждения здравоохранения «Донецкий областной центр медико-социальной экспертизы»

26 декабря 2014 года

З метою забезпечення у регіоні належного рівня проведення роботи з питань медико-соціальної експертизи на території, що підконтрольна органам державної влади України, проведенню ефективних заходів щодо профілактики інвалідності та реабілітації інвалідів, зниження рівня інвалідності, керуючись статтями 81, 87 Цивільного кодексу України, статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.    Створити юридичну особу публічного права - комунальний заклад охорони здоров’я «Донецький обласний центр медико-соціальної експертизи».

 

2. Делегувати Донецькій обласній державній адміністрації повноваження з управління комунальним закладом охорони здоров’я «Донецький обласний центр медико-соціальної експертизи».

 

3.  Донецькій обласній державній адміністрації:

3.1.     Внести пропозиції щодо кандидатури на посаду директора комунального закладу охорони здоров’я «Донецький обласний центр медико-соціальної експертизи».

3.2. Розробити та затвердити статут комунального закладу охорони здоров’я «Донецький обласний центр медико-соціальної експертизи» в установленому порядку.

3.3. Передбачати в обласному бюджеті щорічно асигнування на утримання комунального закладу охорони здоров’я «Донецький обласний центр медико-соціальної експертизи» у межах загального обсягу видатків на охорону здоров’я.

 

4.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики і охорони здоров’я (Мальцев) та з питань комунальної власності (Рєпін).

                 

 

 

В.о. голови обласної ради                                                                                      І.Г. Коваль

 

 

департамент здравоохранения областной государственной администрации