ДокументыПроекты документовб/н - Про затвердження Регіональної цільов...
Темы

Про затвердження Регіональної цільової програми профілактики правопорушень у Донецькій області на 2014-2018 роки

20 января 2014 года


Враховуючи Концепцію реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року, схвалену розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1209‑р, та з метою забезпечення здійснення заходів щодо охорони громадської безпеки, громадського порядку, боротьби зі злочинністю, покращення криміногенної ситуації в області, керуючись  статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Регіональну цільову програму профілактики правопорушень у Донецькій області  на 2014-2018 роки (далі – Програма), що додається.

2. Облдержадміністрації щорічно під час розробки регіональної програми економічного і соціального розвитку Донецької області розглядати питання щодо фінансового забезпечення Програми з урахуванням вимог статті 85 Бюджетного кодексу України в межах реальної можливості обласного бюджету та пріоритетів на конкретний бюджетний рік.

3.  Рекомендувати міським і районним радам:

3.1. Затвердити відповідні місцеві програми з урахуванням заходів Програми.

3.2. При формуванні щорічних програм економічного і соціального розвитку відповідних територій передбачати в місцевих бюджетах кошти, необхідні для виконання заходів Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку    (Генсицький).                                                                                             

 

 

Голова обласної ради                                                                       А.М. Федорук

управление взаимодействия с правоохранительными органами, предотвращения и выявления коррупции областной государственной администрации