ДокументыПроекты документовб/н - ОБНОВЛЕН. Про прийняття до спільної власності...
Темы

ОБНОВЛЕН. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ТЕЛЬМАНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ТЕЛЬМАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ». Исходный от 10.12.2013 г.

20 декабря 2013 года

З метою виконання Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві», постанови Кабінету Міністрів України                 від 24 жовтня 2012 року № 1113 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві», спільного розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 19 вересня 2011 року № 486/244р «Про реформування системи охорони здоров'я в Донецькій області», враховуючи рішення Тельманівської районної ради від 09 жовтня 2013 року № VІ/32-474 «Про безоплатну передачу комунального закладу «Тельманівська центральна районна лікарня Тельманівської районної ради Донецької області» до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні Донецької обласної ради», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року  № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходиться в управлінні Тельманівської районної ради, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, цілісний майновий комплекс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ТЕЛЬМАНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ТЕЛЬМАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» (код ЄДРПОУ 01989906), розташований за адресою: 87100, Донецька обл., Тельманівський район, селище міського типу Тельманове, провулок Садовий, будинок 6, до складу якого входить майно згідно з додатком.

 

2. Перейменувати КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ТЕЛЬМАНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ТЕЛЬМАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» на КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ «ТЕЛЬМАНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ».

 

3. Облдержадміністрації:

3.1. Здійснити заходи з прийому-передачі цілісного майнового комплексу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ТЕЛЬМАНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» відповідно до чинного законодавства.

3.2. Затвердити статут КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ «ТЕЛЬМАНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» у новій редакції, відповідно до чинного законодавства.

3.3. Забезпечити фінансування і діяльність КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ «ТЕЛЬМАНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» за рахунок коштів обласного бюджету з 01 січня 2014 року в межах загального обсягу видатків на охорону здоров’я.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Мальцев), з питань комунальної власності (Рєпін).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                            А.М. Федорук

 

 

департамент здравоохранения областной государственной администрации